شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: امام خمینی(ره) نظام جدیدی را بر جهان حاکم کرد

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: امام خمینی(ره) نظام جدیدی را بر جهان حاکم کرد

منتشرشده در همدان یکشنبه, 18 خرداد 1399 ساعت 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: امام خمینی(ره) توانست با تدبیر و هوشمندی الهی خود نظام جدیدی را بر جهان حاکم کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن سان دیدن از یگان‌های نمونه و تجهیزات تاکتیکی تیپ انصارالحسین(ع) در سخنانی با گرامیداشت یاد و نام امام راحل(ره) اظهار داشت: امام خمینی(ره) توانست با تدبیر و هوشمندی الهی خود نظام جدیدی را بر جهان حاکم کند.

 

وی گفت: راه و آرمان امام خمینی(ره) همچنان با همان طراوت در جامعه و انقلاب اسلامی جاری و ابدی خواهد بود.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به سخنان شهید «حاج قاسم سلیمانی» گفت: تیپ انصارالحسین(ع) صدقه جاریه شهید «حاج حسین همدانی»بود و این تیپ از دوران جنگ تاکنون حقیقتا مصداق صدقه جاریه و مظهر برکت برای نظام اسلامی بوده است.

 

وی بیان داشت: هر جا نظام اسلامی احساس کند باید مأموریتی را به نیروهای مسلح واگذار کند تیپ انصارالحسین(ع)در خط مقدم آن مأموریت، انجام وظیفه می‌کند.

 

سردار مجیدی با تأکید بر لزوم حفظ و ارتقای آمادگی‌های نظامی گفت: به فرمان فرماندهی معظم کل قوا ما باید قوی شویم تا دشمن جرأت انجام حرکتی علیه نظام اسلامی را نداشته باشد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان همچنین با تبریک اعطای درجه سرداری به فرمانده تیپ انصارالحسین(ع) بیان کرد: این نشان افتخار، لایق فرمانده پرتلاش و جهادگر و رزمندگان و نیروهای این یگان بود.

 

گفتنی است در این برنامه همچنین سرتیپ دوم پاسدار ولی بهاریان در سخنان کوتاهی با تسلیت ایام رحلت حضرت امام خمینی(ره) بر آمادگی کامل یگان برای اجرا و پیشبرد مأموریت‌ها تأکید کرد.

 

در ادامه چند طرح عمرانی در سطح پادگان امام حسین(ع) به بهره‌برداری رسید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است