شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان : حفظ جمعیت جوان جامعه از برنامه‌های در دستور کار مجامع بسیج است

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان : حفظ جمعیت جوان جامعه از برنامه‌های در دستور کار مجامع بسیج است

منتشرشده در همدان شنبه, 24 خرداد 1399 ساعت 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان حفظ جمعیت جوان جامعه را از برنامه‌های در دستور کار مجامع بسیج برشمرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان در جلسه مجمع سالیانه بسیج با تشریح ظرفیت‌ این مجامع در شناسایی مشکلات و ارائه راهکار برای حل آنها اظهار داشت:  مجامع بسیج می‌تواند موضوعات را به عنوان مسئله محور مطرح کند یعنی پس از طرح مسائل در این مجمع هیات اندیشه ورز تشکیل شده و راهکارهای اجرایی را عملیاتی می‌کنند.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال امام (ره) فرمودند: تحول بزرگی را امام(ره) در جامعه فقه ایجاد کرد و آن این است که از مسائل کوچک و جزء گذشتند و مسائل بزرگی چون نه شرقی و غربی بود را مطرح کردند، تصریح کرد: سخنان و نکاتی که رهبری در این روز فرمودند باید در مجامع بسیج مورد توجه قرار گیرد.

   

وی تحول در اقتصاد و جمعیت را از جمله مطالبات رهبری دانسته و ابراز کرد: با روند کنونی رشد جمعیت در کشور، در آینده ایران به کشوری پیر تبدیل می‌شود.

 

سردار مجیدی حفظ جمعیت جوان جامعه را از دیگر برنامه‌های در دستور کار مجامع بسیج برشمرد و گفت: اگر به جوانی جمعیت توجه نکنیم، شادابی و پتانسیل همیشگی کشور را در مدیریت و اقتدار نخواهیم داشت.

وی درباره مطالبه و خواست رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم جهش تولید و ایجاد تغییرات مهم و درست در این حوزه نیز ابراز کرد: یکی از مشکلات ما و حتی جهان امروز اقتصاد است  مسئله‌ای که موضوعی مانند کرونا سبب شد حتی کشور قدرتمند اقتصادی نیز با چالش رو به‌رو شده و عملکرد خوبی نداشته باشند.

 

فرمانده سپاه همدان با تاکید براینکه برای حل مشکلات اقتصادی باید اقتصاد منهای نفت را در کشور عملیاتی و محقق کنیم، بیان کرد:  برای توانمند شدن در اقتصاد باید بتوانیم به جای نفت از مشتقات آن استفاده کنیم .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است