شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان: دشمن با استراتژی نفوذ و استحاله فرهنگی به‌دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان: دشمن با استراتژی نفوذ و استحاله فرهنگی به‌دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است

منتشرشده در همدان سه شنبه, 27 خرداد 1399 ساعت 15:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان با اشاره به اینکه دشمن با استراتژی نفوذ و استحاله فرهنگی می‌خواهد ضربه اصلی را به نظام جمهوری اسلامی ایران بزند، گفت: ما باید به اندازه جامعه هدف خود مراقب استحاله فرهنگی باشیم و 10 برابر کار دشمن، کار کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین مسیح اله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان در جلسه ابلاغ برنامه‌های حوزه نمایندگی به حوزه‌های مقاومت سپاه ناحیه همدان اظهار اشت: سه عامل قرآن، ارزش‌های دینی و نظامی که مبتنی بر امام(ره) و ولایت است و پشتیبانی مردم از حاکمیت و حکومت دینی از جمله موانع بزرگی هستند که باعث می‌شود دشمن بر ما دستیابی پیدا نکند.

وی افزود: با نگاه به تاریخ می‌بینیم، هر جامعه‌ای که این سه عامل را خوب نگه دارد و برای آن جامعه این سه عنصر ارزشمند باشد دشمن نتوانسته بر آن جامعه چیره شود، در غیر این صورت هر جامعه‌ای با هر قدرتی بوده دشمن در آن جوامع به اهداف خود رسیده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه دشمن نفوذ و استحاله فرهنگی را در گذشته برای سایر کشورها امتحان کرده است، اظهار کرد: این امتحان برای دشمن به عنوان یک تجربه موفق و برای کشور ما به عنوان یک تجربه تلخ محسوب می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبدی با بیان اینکه  باید در حوزه کاری و تحلیل‌ها و بررسی خود و در تبیین مواضع انقلابی و مقام معظم رهبری، به بحث نفوذ و استحاله فرهنگی توجه داشته باشیم، ادامه داد: اگر بتوانیم این دو واژه را از سر مسیر خود برداریم حاکمیت و نظام اسلامی ما مصون است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه دشمن به این باور رسیده که با اعتقادات و ارزش‌های دینی مسلمانان نمی‌تواند مقابله کند، اظهار کرد: دشمن با جریان نفوذ، شور و حماسه فداکاری، دینداری، شجاعت و ایثار را به وسیله آزادی آموزش و پرورش، آزادی مذهب و اندیشه، گسترش تجارت بازرگانی از مسلمانان اندلس گرفت و آنان را سست کرد.

وی با بیان اینکه فضای مجازی به منظور دور ساختن مردم مسلمان از اعتقادات دینی بستر مناسبی است، گفت: دشمن با استراتژی نفوذ و استحاله فرهنگی می‌خواهد ضربه اصلی را به نظام جمهوری اسلامی ایران بزند، باید به اندازه جامعه هدف خود مراقب استحاله فرهنگی باشیم و 10 برابر کار دشمن کار کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین عبدی بیان کرد: فراخور ماموریت و جامعه هدف باید مراقبت‌ها را انجام دهیم و جامعه اسلامی را آماده انقلاب امام زمان(عج) کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه ظرفیت بسیج بسیار بالا است، اظهار داشت: بسیج خود را در بحث مقابله با کرونا و سیل و زلزله و حوادث طبیعی ثابت کرده است و باید تلاش کنیم که با کارهای فرهنگی، معنوی و اعتقادی خود جلو اتفاقات ناگوار را در قلب بسیج بگیریم.

در پایان برنامه از مسئولین عقیدتی و رابطین نظارت حوزه‌های مقاومت سپاه ناحیه همدان تقدیر به عمل آمد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است