شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تاکید کرد : ضرورت وحدت و هم افزایی در جبهه رسانه‌ای 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تاکید کرد : ضرورت وحدت و هم افزایی در جبهه رسانه‌ای 

منتشرشده در همدان یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 09:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه باید هم افزایی داشت تا کارها در رسیدن به هدف سرعت گیرد، گفت: در جبهه رسانه‌ای نباید از وحدت و هم افزایی غافل شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در جمع خبرنگاران با تبریک عید غدیر خم ترویج و تبیین اصل ولایت و چرایی ولایتمداری را رسالت خبرنگاران دانست و گفت: رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس با تمسک به ائمه اطهار (ع) سختی‌ها را پشت سر گذاشتند و برای کشور افتخار آفریدند.

 

وی اصحاب رسانه را نیروهای صف تاریخ‌نگاری و ثبت واقعیت‌های تلخ و شیرین در کشور دانست و گفت: خبرنگاران باید در هر شرایطی حقایق را بگویند حتی اگر ذکر حقایق مشکل و سخت باشد.

 

سردار مجیدی شناسایی تهدیدها، آسیب‌ها و فرصت‌های جامعه را از رسالت‌های اهالی رسانه و خبرنگاران برشمرد و با بیان اینکه باید هم افزایی داشت تا کارها در رسیدن به هدف سرعت گیرد، ادامه داد:  در جبهه رسانه‌ای نباید از وحدت و هم افزایی غافل شد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید با کار رسانه‌ای واحد مشکلات را بازگو کرده و مطالبه‌گر باشند، به همراهی مردم در رزمایش «کمک مومنانه» اشاره کرد و افزود:  در این شرایط سخت اقتصادی مردم استان همدان ۴۰ میلیارد تومان برای کمک به همنوعان خود اهدا کردند.

 

وی همچنین به در پیش بودن هفته دفاع مقدس، ماه محرم و ماه صفر اشاره و اظهار کرد: رسانه‌ها باید با تبیین اهمیت فرهنگ دفاع مقدس و هدایت نذورات به سمت کمک به مردم نیازمند و انعکاس ایثار مردم در دوران جنگ تحمیلی و شرایط فعلی؛ رسالت خود را انجام دهند.

 

سردار مجیدی در ادامه افزود : باید مراقب توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان باشیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است