شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان :شهید «همدانی» مصادق واقعی مجاهد فی سبیل الله و کار جهادی بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان :شهید «همدانی» مصادق واقعی مجاهد فی سبیل الله و کار جهادی بود

منتشرشده در همدان شنبه, 19 مهر 1399 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه شهید «همدانی»مصادق واقعی مجاهد فی سبیل الله و کار جهادی بود، گفت: ایشان همیشه به عنوان یک مجاهد در تنگه‌های احد زمان خود آماده بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین علیی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تسلیت اربعین حسینی و پنجمین سالگرد شهادت سرلشگر شهید «حاج حسین همدانی» در تبیین ابعاد شخصیتی این شهید والامقام اظهار کرد: ایشان انسانی جهادی، وظیفه‌شناس، خستگی‌ناپذیر، امیدوار، سخت‌کوش و یک سرباز واقعی دین بود که از همان زمان انقلاب و در طول 40 سال سابقه جهاد فی سبیل الله دارد.

 

وی با بیان اینکه شهید «همدانی»مصادق واقعی مجاهد فی سبیل الله و کار جهادی بود، عنوان کرد: سردار «همدانی»همیشه به عنوان یک مجاهد در تنگه‌های احد زمان خود آماده بود و هیچ گاه تنگه را رها نکرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان مهم‌ترین خصیصه حبیب حرم را توکل بخدا و بعد معنوی ایشان دانست و بیان کرد: شهید «همدانی»در دوران عمر بابرکت خود همواره انقلابی بود، انقلابی عمل کرد و انقلابی ماند تا در نهایت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی و خدمات ارزنده شهید «همدانی»در راه اسلام و انقلاب بر ضرورت تبیین شخصیت و سیره زندگی شهید «همدانی» در جامعه تاکید و اظهار کرد: ایشان الگویی بسیار مناسب در جامعه است که اگر روحیه، حالات، اقدامات و خصوصیات اخلاقی این شهید بزرگوار در جامعه تبیین و نهادینه شود بسیار اثربخش خواهد بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیی اضافه کرد: هرچند برگزاری یاداوره‌ها و سالگردها به یاد سردار «همدانی»کار خوبی است اما باید در طول سال در جامعه به خصوص برای نیروهای مسلح الگوسازی شود چراکه عملکرد ایشان در مواقع خاص به ویژه جبهه مقامت که به زیبایی تمام حماسه آفرید می‌تواند الگو باشد. 

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان تامین امنیت را بالاترین خدمت سردار «همدانی» به جامعه بشیریت دانست و یادآور شد: این شهید بزرگوار یک مجاهد بود و کاری که مجاهد برای جامعه انجام می‌دهد تامین امنیت است و اگر امروز در امنیت زندگی می‌کنیم حاصل تلاش و مجاهدت شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم و در رأس آن سردار «همدانی» است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است