شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه شهرستان ملایر : ۵ هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر در ملایر توزیع شد

فرمانده سپاه شهرستان ملایر : ۵ هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر در ملایر توزیع شد

منتشرشده در همدان شنبه, 03 آبان 1399 ساعت 11:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان  ملایر با اشاره به اجرای مرحله سوم کمک‌های مومنانه در شهرستان ملایر گفت: در این راستا ۳ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی و یک هزار و ۵۰۰ بسته لوزم التحریر تهیه و توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حسینی فرمانده سپاه ملایر در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی ضمن تقدیر از فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت خواهران و بسیج جامعه زنان شهرستان ملایر اظهار کرد: ما هر زمان که وحدت و هم‌افزایی داشتیم کار‌های بزرگی انجام دادیم.

 

وی افزود: وحدتی که فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان در تهیه این بسته‌های معیشتی داشتید، قابل تحسین است.

 

فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه شهرستان ملایر در حوزه کمک‌های مومنانه رتبه نخست را در استان همدان به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: در کنار تهیه این بسته‌های معیشتی و جهیزیه ۶ نوعروس، بازسازی و مرمت بیش از ۱۰ منزل مسکونی محرومین در سطح شهرستان در دست اقدام است.

 

وی گفت: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در خصوص کمک‌های مومنانه به نیازمندان و آسیب‌دیدگان بیماری کرونا اقدامات مؤثری توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان، بسیج جامعه زنان و نیز به همت خیرین انجام شد.

 

حسینی با اشاره به اجرای مرحله سوم کمک‌های مومنانه در سطح شهرستان افزود: در این راستا ۳ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان شامل برنج، روغن، ماکارونی، قند، حبوبات، مرغ و گوشت تهیه شده که بین زنان بد سرپرست و بی سرپرست و نیز خانوداه‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

 

وی همچنین از تهیه یک هزار و ۵۰۰ بسته لوزم التحریر هر کدام به ارزش ۲۵۰ هزار تومان خبر داد و یادآور شد: این بسته‌ها بین دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ملایر عنوان کرد: همچنین به مناسبت ماه ربیع الاول ۶ سری جهیزیه نوعروسان به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان و ۲ سری سیسمونی به ارزش ۶ میلیون تومان تهیه و توزیع شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است