شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه ملایر خبر داد : افتتاح دو طرح اقتصاد مقاومتی در ملایر

فرمانده سپاه ملایر خبر داد : افتتاح دو طرح اقتصاد مقاومتی در ملایر

منتشرشده در همدان سه شنبه, 04 خرداد 1395 ساعت 10:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ رستمی گفت: به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر دو طرح اقتصاد مقاومتی شامل دو کارگاه صنایع تبدیلی در ملایر و سامن افتتاح می‌شود.


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ مصطفی  فرمانده سپاه ملایر رستمی در جمع اصحاب رسانه با اشاره به مهمترین برنامه های سپاه پاسداران به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت: بیش از صد برنامه در سپاه ملایر به مناسب این روز در نظر گرفته شده و در بخش‌های ناحیه‌ای، حوزه ای و پایگاهی اجرا خواهد شد.


وی با اشاره به مهمترین برنامه‌های سپاه در این روز بیان کرد: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور اقشار مختلف بسیج، مسئولین شهر، خانواده‌های شهدا و ایثارگران در صبح روز سوم خرداد آغازگر برنامه های این روز است.


فرمانده سپاه ملایر افزود: در این مراسم همچنین از خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان ملایر شهید «حاج حیدر ابراهیم‌خانی» و خانواده شهید شاخص استان همدان «سردار حاج رسول حیدری» و شهید شاخص شهرستان ملایر «سردار فتح الله نظری» تجلیل خواهد شد.

وی  با اشاره به افتتاح دو طرح اقتصاد مقاومتی در ملایر بیان کرد: به مناسبت سالروز فتح خرمشهر دو کارگاه صنایع تبدیلی در ملایر و سامن افتتاح خواهد شد.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است