شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه ناحیه رزن :آزادسازی خرمشهر نتیجه اخلاص و حقانیت ملت ایران است

فرمانده سپاه ناحیه رزن :آزادسازی خرمشهر نتیجه اخلاص و حقانیت ملت ایران است

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 11:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ برات زاده گفت: آزادسازی خرمشهر نتیجه اخلاص و مجاهدت و حقانیت مردم ایران در دفاع مشروع از خاک و  دین بود.

 به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ ابوالفضل برات‌زاده فرمانده سپاه ناحیه رزند با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر بیان داشت: سوم خرداد و فتح خرمشهر نشانه نصرت الهی رزمندگان اسلام است.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر اخلاص و مجاهدت و حقانیت مردم ایران در دفاع مشروع از خاک و ناموس و دین بود که نتیجه آن رسوایی و پشیمانی دشمنان قسم خورده انقلاب و اثبات غیرتمندی و شهادت طلبی مردم ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه رزن در ادامه با اشاره به مهمترین برنامه‌های سپاه ناحیه رزن در این هفته به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر عنوان کرد: برگزاری برنامه کوهپیمایی و زیارت عاشورای بسیجیان ادارات و کارخانجات و اصناف شهرستان رزن در اردوگاه قدس سپاه ناحیه رزن از جمله برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده می‌توان به روایتگری در پایگاه‌های مقاومت بسیج در طول این ایام و دیدار باخانواده‌های معظم شهدا اشاره کرد.

سرهنگ برات‌زاده عنوان کرد: در مجموع 65 عنوان برنامه در سطح شهرستان، بخش‌ها و روستاها توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج، حوزه‌های مقاومت بسیج و اقشار بسیج برگزار می‌شود.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است