شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانجانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان:نقش روحانیون در دفاع مقدس بسیار سازنده بود

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان:نقش روحانیون در دفاع مقدس بسیار سازنده بود

منتشرشده در همدان دوشنبه, 24 خرداد 1395 ساعت 11:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار مجیدی گفت نقش روحانیون در دفاع مقدس بسیار سازنده بود و کارهای بسیار مهم و سازنده ای جهت پیشبرد اهداف در هشت سال دفاع مقدس انجام دادند .

 به گزارش سپاه نیوز:سردار مظاهر مجیدی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان در همایش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های بسیج با اشاره به نقش مثبت روحانیون در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: نقش روحانیون در دفاع مقدس بسیار سازنده بود و کارهای بسیار مهم و سازنده ای جهت پیشبرد اهداف در هشت سال دفاع مقدس انجام دادند .

وی افزود: حضور روحانیون در هر نقطه از ایران اسلامی حتی در کوچکترین یا دور افتاده ترین روستای کشور نقش بسزایی در تربیت جوانان و نوجوانان انقلابی داشته است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان با اشاره به ناامنی هایی که استکبار در منطقه خاورمیانه ایجاد کرده است، گفت: یکی از اهدافی را که دشمن برای حضورش در منطقه خاورمیانه طراحی کرده است، در راستای برخورد با نظام جمهوری اسلامی ایران است.


وی تصریح کرد: برای برهم زدن این سناریویی که دشمن چیده که جنگ های نیابتی را در کشور ایران انجام بدهد توانستیم مرزهای خودمان را در نقاط دیگر از کشورهای دیگر ایجاد کنیم و امروز اگر در عراق یا در سوریه جنگی است، این یک جنگ آرمانی است که بین ما و استکبار جهانی اتفاق افتاده است.


انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است