شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمعاون تعلیم و تربیت سپاه انصارالحسین (ع) همدان خبر داد:637 پایگاه مجری طرح جوانه‌های صالحین در همدان

معاون تعلیم و تربیت سپاه انصارالحسین (ع) همدان خبر داد:637 پایگاه مجری طرح جوانه‌های صالحین در همدان

منتشرشده در همدان دوشنبه, 24 خرداد 1395 ساعت 13:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل بیگی گفت: طرح جوانه‌های صالحین با شعار «نشاط و تعالی با محوریت اقتصاد مقاومتی» در 637 پایگاه بسیج استان همدان برگزار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل‌بیگی با اشاره به برگزاری طرح جوانه‌های صالحین برای سومین سال متوالی در استان همدان اظهار کرد: امسال این طرح با شعار «نشاط و تعالی با محوریت اقتصاد مقاومتی» در 637 پایگاه مقاومت بسیج استان همدان برگزار می شود که 409 پایگاه مربوط به برادران و 228 پایگاه مربوط به بسیج جامعه زنان استان است.


وی افزود: این برنامه در دو بازه زمانی از 17 خرداد تا 18 شهریورماه و در بازه دوم از 25 شهریور تا 19 اسفند سال 95 البته تحت عنوان مکمل جوانه های صالحین در راستای عمق بخشی به محتوای حلقات صالحین اجرا خواهد شد.

معاون تعلیم و تربیت سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: در بخش برنامه ها، پایگاه های مقاومت بسیج به عنوان مجری طرح هستند و با محوریت مربی و سرگروه های حلقه های تربیتی صالحین در کنار فرماندهان و اعضای شورای پایگاه اجرای این برنامه ها را به صورت کمی و کیفی به عهده خواهند داشت.


وی با بیان برنامه های اجرایی در این پایگاه ها پرداخت و اظهار کرد: این برنامه ها شامل برنامه های اوقات فراغت، اجرای برنامه های کارآفرینی و تولیدی همسو با اهداف اقتصاد مقاومتی، اجرایی کردن طرح ها تولیدی در سطح پایگاه و محله، بازدید از کارگاه های تولیدی و بنگاه های زودبازده با عنایت به ویژگی های مخاطبین و ایجاد گفتمان در راستای تقویت تولید ملی است.


حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل‌بیگی ادامه داد: برنامه های دیگر شامل برنامه های ورزشی، تفریحی و هنری از قبیل برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و انجام بازی های سنتی و بومی، برگزاری کلاس های ورزشی، برگزاری اردوهای مختلف اعم از اردوهای حلقات سطح ویژه، حلقات سطح الف وسایر اردوها، بازدید از اماکن دیدنی و تفریحی و برگزاری کلاس های هنری است.


وی افزود: برگزاری برنامه های علمی و آموزشی شامل قرائت مفاهیم قرآنی و حفظ سبک زندگی اسلامی در بحث زکات، امر به معروف نهی از منکر و اقتصاد مقاومتی، برنامه های آموزش کارآفرینی و فنی و حرفه ای، برگزاری کلاس های آموزشی در موضوعات مختلف از جمله موضوعات معرفتی، بصیرتی و تربیتی، تشکیل حلقات تربیتی صالحین، آموزش احکام و عقاید، برنامه های آموزشی در قالب کلاس های کامپیوتر، نقاشی، خطاطی، برنامه های کارآفرینی و مهارتی همچون معرق کاری، برق الکترونیک، برق کشی ساختمان و مکانیک خودرو از دیگر برنامه هایی است که در دستور کار حلقات صالحین است.


معاون تعلیم و تربیت سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ضمن اشاره به برگزاری کلاس های آموزش تاکنیک های نظامی گفت: برنامه های نظامی و آموزشی همچون آموزش سلاح، آموزش تاکنیک های نظامی و ورزش های رزمی را در دستور کار قرار داده ایم و با توجه به زیرساخت هایی که در شهرستان ها است این برنامه ها برگزار می شود.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است