شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان: مهمترین وظیفه خانواده‌ها تربیت نیروی مومن، انقلابی و کارآمد است

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان: مهمترین وظیفه خانواده‌ها تربیت نیروی مومن، انقلابی و کارآمد است

منتشرشده در همدان شنبه, 07 مهر 1397 ساعت 11:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مجیدی گفت: وظیفه ما امروز در مقابل توطئه‌ها و هجمه‌ها این است که در جوامع مختلف اعم از خانواده، بتوانیم نیروی مومن و انقلابی و کارآمد تربیت کنیم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه نهاوند ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اهل بیت (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در زمانی به وقوع پیوست که سران استکبار راه‌های مختلفی را برای از بین بردن آن امتحان کردند از جمله راه پرهزینه حمله نظامی و جنگ تحمیلی ، تا شاید بتواند کشور را از پای درآورد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه این جنگ علیه انقلاب اسلامی هنوز ادامه دارد، گفت: وظیفه ما امروز در مقابل این توطئه‌ها و هجمه‌ها این است که در جوامع مختلف اعم از خانواده، بتوانیم نیروی مومن و انقلابی و پای کار تربیت کنیم.

 

وی عنوان کرد: اگر ایمان داشته باشیم راه درست را می‌توانیم انتخاب کنیم  باید انقلابی باشیم و  انقلابی همیشه پای کار است و وجوان مومن انقلابی اینگونه است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بهترین کار امروز خانواده‌ها، تربیت نیروی انقلابی است و ما باید در این راه شخصیت‌های بزرگ انقلاب و زمان جنگ مانند شهید رجایی و شهید بهشتی را به نسل جدید معرفی کنیم تا جوانان ما ازآنها الگوبرداری کنند.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است