شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمعاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) در تجمع بسیجیان همدان : بصیرت‌افزایی راه پایداری بسیج است

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) در تجمع بسیجیان همدان : بصیرت‌افزایی راه پایداری بسیج است

منتشرشده در همدان شنبه, 14 مهر 1397 ساعت 10:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شادمانی گفت: راه ماندگاری و قوام و پایداری بسیجیان، بصیرت‌افزایی است.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار  سرتیپ پاسدار علی شادمانیمعاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان استان همدان سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) 2،  اظهار داشت: بسیجیان سرمایه ارزشمند و ماندگاری هستند که پیروزی انقلاب اسلامی را تضمین کرده‌اند.

 

وی گفت: بسیجیان با حضور حماسی خود جلوه‌هایی از عشق به خدا، پیامبر (ص)، قرآن، ائمه اطهار (ع)، عشق به شهیدان و راه شهیدان، عشق به وادی مقدس جهاد، عشق به همه دستاوردهای ارزشی انقلاب اسلامی را به جلوه کشیدند و به عالی‌ترین وجه ترسیم کردند.

 

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) ابراز داشت: این حماسه بزرگ قوت قلبی برای همه مسئولین کشور در این لحظه نبرد بی امان با دشمنان و معاندین و بدخواهان انقلاب اسلامی است.

 

وی تصریح کرد: بسیج یعنی انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن، بسیج یعنی پایداری و مقاومت، بسیج یعنی عزت، ارادت و سرافرازی، بسیج یعنی پیمان خون با شهیدان، بسیج یعنی لبیک با مقتدا و ولی امر مسلمین رهبر عظیم الشان( مد ظله العالی).

 

سردار شادمانی در ادامه با بیان پیام بسیج پیام عزت و رهروی از شهیدان است، خاطرنشان کرد: این شور و حماسه که امروز در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خورده بسیار هوشمندانه و تاثیرگذار است.

 

وی تاکید کرد: تاریخ انقلاب اسلامی یک قوت قلب و یک اقتدار دشمن‌شکن است و امروز یکی از لحظات حساس و سرنوشت‌ساز خود را می‌گذراند.

 

سردار شادمانی تصریح کرد: برای مقابله با این توطئه خبیثانه بود که امام عظیم الشان راه‌اندازی هسته‌های مقاومت را در جهان اسلام صادر کردند و جانشین شجاع، عالم، عارف و مقتدای امروز ما امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) که سکاندار این انقلاب صاحب الزمانی (عج) شدند این فرمان را گرفتند و حاصل آن میلیون‌ها انسان آزاده با تفکر جهادی، عاشورایی و بسیجی در جای جای ایران و  بسیجیان که لباس رزم برتن دارند و با بصیرت انقلابی به پیروی از مقتدای خود ، انقلاب را به پیش می‌برند.

 

سردار شادمانی ابراز داشت: دشمن در برابر این ملت ، آشفته و سردرگم و عاجز و ناتوان است و از روی عجز و ناتوانی یک راه ناجوانمردانه را در پیش گرفته و معیشت را نشانه رفته است.

 

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) بابیان اینکه امروز عزم خود را جزم کرده‌ایم تا از این مشکلات با سربلندی عبور کنیم، گفت: انقلاب را در 40 سالگی جشن می‌گیریم و دشمن را ناامید می‌کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: جوانان بانشاط، امیدوار، ولایتی و متدین در کشور زیاد وجود دارد و یکی بعد از دیگری در اختیار ما است و این ظرفیت قادر است به عالی‌ترین وجه کشور را اداره کند.

 

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)گفت: ما همه سرمایه‌هایمان را با امید و انگیزه انقلابی در این برهه از زمان ثبت خواهیم کرد؛ این انقلاب، انقلاب امام زمانی (عج) است و رهبر مقتدر ما شرط بسیجی بودن را بصیرت معرفی کردند.

 

وی با بیان اینکه برخی در سخت‌ترین شرایط مقابل دشمنان ایستادند، تصریح کرد: راه ماندگاری و قوام و پایداری شما، بصیرت‌افزایی است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است