شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمداننماینده ولی‌فقیه در سپاه : انقلاب اسلامی استکبار را مستأصل کرده است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه : انقلاب اسلامی استکبار را مستأصل کرده است

منتشرشده در همدان دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 16:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی‌صادقی گفت: انقلاب اسلامی استکبار را مستأصل کرده است به گونه‌ای که رژیم اشغالگر قدس امروز با شنیدن این جمله مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)"که اسراییل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید" برای خود روزشمار گذاشته‌اند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه در مراسم تکریم و معارفه مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) بود چراکه انسان بدون پیروی از شریعت به حیات واقعی دست نمی‌یابد.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حق حیات بر گردن ما دارد، افزود: انقلاب اسلامی استکبار را متزلزل کرده است و رژیم صهیونیستی که تا دیروز شعار نیل تا فرات می‌داد امروز تمام تلاش خود را برای حفظ موجودیت منحوس خود معطوف کرده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به اینکه پیش‌بینی مقام معظم رهبری(مد ظلله العالی) برای نابودی اسرائیل برای 25 سال آینده را باید به‌ خوبی درک کنیم، تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس امروز در مقابل حزب‌الله درمانده شده و به استیصال افتاده است.

 

وی با بیان اینکه باید شکرگزار نعمت ولایت باشیم، ادامه داد: بسیاری از افراد در راهپیمایی اربعین حسینی شکرگزار خدای متعال بودند که نعمت اربعین را به ما داده است.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمینحاجی‌صادقی در ادامه خاطرنشان کرد: برای شکرگزاری این انقلاب باید آن را حفظ کنیم چراکه انقلاب زنده است و به همین دلیل دشمن دارد.

 

وی گفت: انقلاب زنده است و از آنجا که دشمن دارد نیاز به محافظ و پاسدار دارد که باید از آن حفاظت کرد.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه  با اشاره به اینکه تمام همت استکبار این است که ماندگاری انقلاب را بر هم بزند، اظهار کرد: همه همت ما نیز باید این باشد که ماندگاری انقلاب را دنبال و تضمین کنیم به‌ طوری‌که سهم خود را در ماندگاری آن بیابیم.

 

وی با بیان اینکه انقلاب چهار ستون دارد، افزود: این چهار ستون را باید روز به روز تقویت کرد چراکه باعث حفظ این خیمه عظیم خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه هویت انقلاب اسلامی و ماهیت آن دینی است، تصریح کرد: مشکل دشمنان این است که اسلام با انقلاب زنده شده است.

 

وی با بیان اینکه رکن و ستون دوم انقلاب وجود ولایت است، ادامه داد: سومین رکن انقلاب اسلامی مردم است زیرا در زمان امامان چنین مردمی حضور نداشتند.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: چهارمین رکن انقلاب اسلامی استکبارستیزی است و همه تلاش دشمن برای شکستن این روحیه است.

 

وی با اشاره به اینکه باید روحیه استکبارستیزی را تقویت کنیم، گفت: اسلام به ما تأکید کرده که سرباز حسینی دست در دست دشمنان نمی‌گذارد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمینحاجی‌صادقی با بیان اینکه از همه داشته‌های خود برای حفظ دین می‌گذاریم، اظهار کرد: دشمن فشارها و تحریم‌های خود را برای از بین بردن این روحیه به کار گرفت و موفق نشد.

 

وی با اشاره به اینکه امسال 13 آبان از هر سال با شکوه‌تر برگزار شد، افزود: روحیه استکبارستیزی بین مردم بسیار تقویت شده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی عالم را برای ظهور باید مهیا کند، تصریح کرد: باید شرایط ظهور را فراهم کنیم به‌ طوری‌ که استعداد و شایستگی لازم برای ظهور را در خود ایجاد کنیم.

 

وی با بیان اینکه ظهور دو شرط بسیار مهم دارد که انقلاب اسلامی در آن تأثیر بسیاری دارد، ادامه داد: تبری به معنای استکبارستیزی شرط اول ظهور است.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاجی‌صادقی با بیان اینکه شرط دوم ظهور امام زمان(عج) تولی است، خاطرنشان کرد: مردم باید خود را برای دفاع از اسلام آماده کنند و به سمت ولی خدا بروند.

 

وی ادامه داد: سخنان شهدا و افکار آنها بر مبنای این بود که داشته‌های خود را فدای اسلام کنند.

 

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین‌ علیّ به‌ عنوان مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم گنجعلی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است