شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانسردار غیب‌پرور در همدان مطرح کرد : بسیاری از امور با توان بالای جوانان انقلابی قابل اجرا است

سردار غیب‌پرور در همدان مطرح کرد : بسیاری از امور با توان بالای جوانان انقلابی قابل اجرا است

منتشرشده در همدان شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 11:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جوانان آماده اند و فقط باید آنها را به شبکه عظیم ملی تبدیل کنیم؛ اگر بچه‌های حزب الهی، جهادی و انقلابی بتوانند همدیگر را پیدا کنند بسیاری از امور با توان بالای آنها قابل اجرا خواهد بود.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ پاسدار  غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست صمیمی با بسیجیان شهرک ولیعصر استان همدان و بازدید از مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید اشرفی اصفهانی و تپه پیسا، با اشاره به فعالیت‌های بسیجیان در این منطقه اظهار کرد: اینجا کانون جوشان فعالیت جوانانی است که بدون چشم داشت آستین بالا زده و از هیچ چیز همه چیز ساخته‌اند.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در منطقه شهرک ولیعصر در راستای محرومیت‌زدایی توسط بسیجیان و اهالی منطقه، با عنوان اینکه کسانی که به دنبال الگوی حرکت جهادی هستند باید بیایند و اینجا را ببینند، تصریح کرد: فعالیت‌های جهادی صورت گرفته در این منطقه بسیار خوب و اثرگذار بود و اینکه دوستان می‌گویند ما داریم وظایف حاکمیتی را انجام می‌دهیم درست می‌گویند اما با توجه به مشکلات موجود در کشور چشم امید به سمت کسانی است که احساس درد دارند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به بسیجیان منطقه شهرک ولیعصر عنوان کرد: این محلات متعلق به خود شما است و اگر مشکلی پیش بیاید دودش به چشم خودتان می‌رود ضمن اینکه ما درهنگام سفر به مناطق مختلف کشور چنین نمونه‌هایی را می‌بینیم.

 

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تربیت 8 میلیون جوان مؤمن انقلابی پای کار اشاره و تاکید کرد: این جوانان هم‌اکنون آماده اند و ما فقط باید آنها را به شبکه عظیم ملی تبدیل کنیم؛ اگر بچه‌های حزب الهی، جهادی و انقلابی بتوانند همدیگر را پیدا کنند بسیاری از مشکلات با توان بالای آنها قابل حل خواهد بود.

 

سردار غیب‌پرور در پاسخ به پیشنهاد مدیر محله شهرک ولیعصر(عج) در راستای ایجاد کانون تربیت هنر در این منطقه یادآور شد:  این ایده بسیار خوبی است که امیدواریم اجرایی شود.

 

وی با بیان اینکه مشکل ما در سپاه این است که برخی از ما دچار مشکلات اداری شده‌ایم، خاطرنشان کرد: اگر ساختارشکنی کنیم اگرچه ممکن است طول بکشد اما واگذار کردن کار به اینگونه جوانان نتیجه موفق‌آمیزی خواهد داشت و اگر ما از آنها حمایت کنیم و سرعتشان را کم نکنیم اتفاقات بسیاری خوبی در کشور می‌افتد.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است