شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان :امام راحل انقلاب اسلامی را با پشتوانه مردم به ثمر رساند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان :امام راحل انقلاب اسلامی را با پشتوانه مردم به ثمر رساند

منتشرشده در همدان یکشنبه, 21 بهمن 1397 ساعت 10:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین علیی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان سپاه همدان با تاکید بر اینکه به کوری چشم دشمنان 40 سالگی انقلاب را هم جشن می گیریم، گفت : امام راحل انقلاب اسلامی را با پشتوانه مردم به ثمر رساند.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین علییمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان در مراسم تجلیل از پیشکسوتان سپاه همدان با اشاره به شأن و منزلت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: حضرت زهرا(س) طلیعه شفاعت در قیامت است و صفات جمال پروردگار در این بانوی بزرگ متبلور و متجلی شده است.

 

وی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) معجزه بزرگ پیامبر اسلام(ص) است، افزود: بر اساس آنچه در حدیث کساء آمده است، خداوند پنج تن آل‌عبا را با محوریت حضرت زهرا(س) معرفی می‌کند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه بعد از رحلت پیامبر(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) از ولایت دفاع کردند، گفت: ایشان از ولایتی که نظام ولایی به حاکمیت اسلام است دفاع کردند و شهید شده همین راه هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی تجلی ولایت خداوند در روی زمین است، اظهار کرد: تبلور حکومت خداوند در روی زمین ولایت است، که ولایت پیامبر(ص)، امام یا ولایت ولی فقیه در طول و عرض ولایت خداوند قرار ندارد بلکه ولایت پیامبر(ص)، امام و ولی فقیه تجلی ولایت خداوند است.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما تجلی ولایت خداست و امام راحل این انقلاب را با پشتوانه مردم به ثمر رساند، تصریح کرد: نظام ولایی به دلیل اینکه نظام حکومت اراده الهی است و قانون الهی حکومت می‌کند از این منظر شأن ربوبی دارد بنابراین نظام ولایی شأن ربوبی و الهی است نه شأن مردمی؛ که ارزش و ماهیت انقلاب همین است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان تقارن چهل سالگی انقلاب با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) را دارای پیام و حکمت دانست و بیان کرد: پیام این تقارن در این است که انقلاب ما صاحب دارد که ائمه اطهار(ع) و حضرت مهدی(عج) صاحب این انقلاب هستند که بسیار ارزشمند است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی 40 سال افتخار دارد و قله‌های افتخار را کسب کرده است، افزود: انقلاب اسلامی جامعیت دین اسلام و کارآمدی آن را در طول 40 سال به اثبات رسانده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیی با تاکید اینکه تمام موفقیت‌های انقلاب در تمام عرصه‌ها به دلیل تلاش مدیران انقلابی، جهادی و ولایی و مردم انقلابی با تفکر انقلابی است، عنوان کرد: در انقلاب اسلامی هر جا پست رفت یا عقب‌نشینی بود به دلیل عدم توجه به رهنمودهای ولایت و رهبری است.

 

وی پیشرفت‌های ایجاد شده در صنعت دفاعی را به دلیل حرکت رزمندگان و اندیشمندان دفاعی در مسیر ولایت دانست و گفت: از ابتدای جنگ تحمیلی صنعت دفاعی در تحریم کامل قرار داشت اما امروز به دلیل اینکه رزمندگان و اندیشمندان دفاعی در خط ولایت هستند، در این عرصه در اوج قرار گرفتیم که حتی دشمن فکر حمله را ندارد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه امسال به کوری چشم دشمنان 40 سالگی انقلاب را هم جشن گرفتیم، بر پاسداشت انقلاب و دستاوردهای آن تاکید و خاطرنشان کرد: از انقلابی که حافظ آن امام و مقام معظم رهبری سکاندار آن هستند باید از آن و دستاوردهای آن دفاع کنیم، امروز عرصه‌های ما سخت‌تر از دوران دفاع مقدس است و به فرموده مقام معظم رهبری ( مد ظله)فتح خرمشهرها در پیش است.

 

وی در پایان سخنان خود با تکریم بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه شهرستان همدان، اظهار کرد: شما پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه سرمایه‌های انسانی و ارزشمند انقلاب هستید .

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است