شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تأکید کرد : لزوم استفاده از ظرفیت بسیج در نهادها و دستگاه‌های مختلف

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تأکید کرد : لزوم استفاده از ظرفیت بسیج در نهادها و دستگاه‌های مختلف

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 11:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بسیج در نهادها و دستگاه‌های مختلف گفت: بسیج ظرفیت و توان بسیار بالایی دارد که اگر مسئولان توان استفاده از آن را داشته باشد به قطع برای پیشبرد اهداف نظام مؤثر خواهد بود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدیفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در نهمین مجمع بسیج استان همدان با گرامیداشت دهه فجر و 40سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با تاکید بر تبیین شعار امسال دهه فجر در جامعه بیان کرد: با پشت سر گذاشتن40 سال استقامت و مردانگی و امید به آینده‌ای روشن، شعار امسال دهه فجر «افتخار به گذشته، امید به آینده» نامگذاری شده که امیدواریم به خوبی برای مردم بازگو و تبیین شود.

 

وی رمز موفقیت در پیروزی انقلاب اسلامی را تبعیت مردم از رهبری دانست و عنوان کرد: یکی از اتفاقات 40 ساله گذشته که در روند انقلاب اسلامی موثر واقع شد تبعیت بسیار بالای مردم از رهبری است به طوری که این مهم موجب استمرار انقلاب اسلامی در آینده می‌شود.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به نقش اثربخش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: آن چیزی که موجب پیروزی ما در سختی‌ها، تحریم‌ها و دشمنی‌های استکبار جهانی شد، حضور پا به کار مردم بود که رمز موفقیت آینده نیز همین خواهد بود.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری مجامع استانی بسیج عنوان کرد: این مجامع به این سبب برگزار می‌شود که مشکلات، چالش‌ها  و موضوعات مختلفی در طول سال شناسایی و مورد بررسی قرار گرفته و در مجامع استانی با مطرح کردن طرح و ارائه راهکار مناسب برای حل مشکل و چالش موجود در صورت به تصویب رسیدن، به سند تبدیل شده و در راستای حل مشکل گام‌های لازم برداشته می‌شود.

 

سردار مجیدی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بسیج در نهادها و دستگاه‌های مختلف تصریح کرد: بسیج ظرفیت و توان بسیار بالایی دارد که اگر مسئولان توان استفاده از آن را داشته باشد به و قطع برای پیشبرد اهداف نظام مؤثر خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه اقشار 22گانه بسیج می‌تواند در حل مشکلات کمک حالی برای مسئولین استان و دولتمردان باشد، افزود: این بستگی به اراده مسئولین دارد که برای حل مشکلات از ظرفیت بسیج استفاده کند یا خیر.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تاکید بر اینکه اقشار مختلف بسیج می‌توانند در کنار مردم نقش خود را به خوبی ایفا کند، ابراز کرد: امسال بسیج همگام با کشاورز در استان توانست نیروهای کارشناس را در همه شهرستان‌ها به کار گیرد که آثار و نتایج بسیاری در بخش کشاورزی حاصل شد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است