شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: استکبار جهانی از پیشرفت‌های روزافزون جوانان ما در عرصه‌های گوناگون واهمه دارد

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: استکبار جهانی از پیشرفت‌های روزافزون جوانان ما در عرصه‌های گوناگون واهمه دارد

منتشرشده در همدان یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 11:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه عملیات والفجر۸ با رشادت‌های دانش‌آموزان بسیجی به پیروزی رسید، گفت: استکبار جهانی از پیشرفت‌های روزافزون جوانان ما در عرصه‌های گوناگون واهمه دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در یادواره شهدای دانش‌آموز بخش گل تپه اظهار داشت: عملیات والفجر۸ با رشادت‌های دانش‌آموزان بسیجی به پیروزی منجر شد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: ترس استکبار جهانی از پیشرفت‌های روزافزون جوانان ما در عرصه‌های گوناگون است و به همین دلیل از هر حربه‌ای از جمله تحریم‌های ظالمانه علیه ما استفاده می‌کند.

 

وی خطاب به دانش‌آموزان گفت: وظیفه شما درس خواندن و تفکر و تحقیق و خودباوری است تا دشمنان نتوانند از بی‌سوادی و ناآگاهی جامعه ما سوء استفاده کنند.

 

سردار مجیدی خاطرنشان کرد: دشمن امروزه سعی دارد با انواع روش‌ها مانند نشر اخبار کذب و تصاویر و فیلم‌های غیر اخلاقی در فضای مجازی دانش‌آموز پاک و مومن ما را مشغول و مسموم کنند بنابراین دانش‌آموزان و معلمان باید دراین مسائل آگاهی داشته و با روش‌های صحیح به مقابله عملی با دشمنان بپردازند.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است