شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدان معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج: پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور به برکت خون‌ مطهر شهدا و جان‌فشانی رزمندگان دفاع مقدس است

 معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج: پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور به برکت خون‌ مطهر شهدا و جان‌فشانی رزمندگان دفاع مقدس است

منتشرشده در همدان دوشنبه, 06 اسفند 1397 ساعت 09:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج با بیان اینکه در سایه‌سار نفس ولایت و مقاومت کشورمان پیشرفت‌های زیادی داشته است، گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور به برکت خون‌ مطهر شهدا و جان‌فشانی رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سالار آبنوش معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج در یادواره شهدای دهفول و فهرومند نهاوند که در روستای دهفول نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: تقدیم 850 شهید در دوران دفاع مقدس توسط شهرستان نهاوند نشان ‌دهنده پایبندی و شجاعت رزمندگان این منطقه در دوران دفاع مقدس است.

 

وی تصریح کرد: ما مدیران‌ جوان و انقلابی زیادی داریم که باید وارد عرصه مدیریتی شوند آن‌ها با ایمان، علم و مدیریت جهادی خود می‌توانند مسیر پر افتخار انقلاب را ادامه دهند.

 

معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: در سایه‌سار نفس ولایت و مقاومت مردم امروز کشورمان از لحاظ پیشرفت‌ها در دنیا حرف برای گفتن دارد.

 

سردار آبنوش با اشاره به دستاوردهای جوان کشور در حوزه های متفاوت علمی ، عنوان کرد: پیشرفت‌های عظیم کشور در بخش‌های دیگر نیز نتیجه کار فرزندان دانشمند همین مرز و بوم بوده که به آن دست یافتند.

 

وی با بیان اینکه این پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور به برکت خون‌ مطهر شهدا و جان‌فشانی رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: با وجود این پیشرفت‌ها مشخص است که دشمنان نمی‌خواهند و نمی‌توانند آن را قبول کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه با توکل به خدا و با تلاش‌های فرزندان مؤمن و متعهد کشور ثابت کردیم که می‌شود و "می‌توانیم" ؛ عنوان کرد: دشمنان امروز با همه قدرتشان بر سر ایران اسلامی ریخته‌اند چون می‌دانند در آینده علمی وجود نخواهد داشت که فرزندان ایران اسلامی به آن نرسند.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است