شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانجانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد:  ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی استان همدان به گمیشان 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد:  ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی استان همدان به گمیشان 

منتشرشده در همدان دوشنبه, 19 فروردين 1398 ساعت 08:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان از ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی استان همدان به منطقه سیل زده گمیشان استان گلستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی فرجیجانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همداناز ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی استان همدان به منطقه سیل زده گمیشان استان گلستان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به استقرار نیروهای استان همدان در منطقه، اقلام ضروری مردم سیل زده تهیه و ارسال شد.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اعلام اینکه یک تیم کارشناسی از بسیج سازندگی همدان در منطقه گمیشان مستقر شده است، عنوان کرد: به دلیل مشارکت مردم منطقه فعلا نیازی به اعزام نیروی انسانی وجود ندارد و گروه مهندسی نیز در حال ارائه خدمات آبی- خاکی برای خروج سیل از شهر هستند.

 

وی با بیان اینکه کنترل آب‌های روان در منطقه در حال انجام انجام است، ابراز کرد: یک تیم 12 نفره از استان همدان در منطقه مستقر شده و به زودی یک گروه پزشکی نیز  به همراه آمبولانس، تجهیزات و دارو به منطقه اعزام می‌شوند تا پاسخگوی نیاز پزشکی مردم در سطح عمومی باشند.

 

سردار فرجی اعلام کرد: در حال حاضر مهمترین اقلام مورد نیاز مردم منطقه شامل آب معدنی، کنسرو، پوشاک مناسب و گرم و لوازم بهداشتی بوده که با مشارکت مردم در حال جمع‌آوری و ارسال به منطقه است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است