شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان مطرح کرد : ضرورت آشنایی جوانان با فرهنگ جهاد و شهادت برگرفته از عاشورا

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان مطرح کرد : ضرورت آشنایی جوانان با فرهنگ جهاد و شهادت برگرفته از عاشورا

منتشرشده در همدان شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 10:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: آشنایی جوانان با فرهنگ جهاد و شهادت برگرفته از عاشورا امر مهمی است که در هیئت ثارالله انجام می‌ شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدیفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همداندر گردهمایی فصلی خدام حسینی ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: جوان‌گرایی از اهداف اصلی هیئت ثارالله است،باید نیروی جوان مؤمن تراز انقلاب تربیت کنیم و یقینا آینده زمین دست صالحین و نیکوکاران است.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس توسل ما به ائمه(ع) بود و این روش کمک می‌کرد و بسیاری از مشکلات ما حل می‌شد، افزود: تا وجودمان را پاک نکنیم، نمی‌توانیم جزء صالحین قرار گیریم.

 

وی با بیان اینکه نظام اسلامی ما به پیروزی نرسید جز اینکه در هیئت قرار گرفتیم، ابراز داشت: باور ما بر این است که اگر بخواهیم انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند راهی جز این نداریم که قرارگرفتن در مسیر هیئت‌ها را ادامه دهیم.

 

سردار مجیدی با تأکید بر تربیت نیروی انسانی تراز انقلابی تصریح کرد: از کارهای بسیار مهمی که در این هیئت ثارالله انجام می‌ شود آشنایی جوانان با فرهنگ جهاد و شهادت برگرفته از عاشورا است که با توسل به امام حسین(ع) راه نجات فراهم می‌شود.

 

وی با بیان اینکه وجود شهید «همدانی» برای اباعبدالله الحسین(ع) وقف شده بود تصریح کرد: این یک فرصت است و راه طولانی در پیش داریم و برای اینکار باید خودسازی کنیم چراکه عاقبت بخیری در این صراط است.

 

 

سردار مجیدی در خصوص فضای مجازی در ادامه افزود: در دنیای فضای مجازی باید خیلی مراقب باشید با اعتقاد و توسل به اباعبدالله الحسین(ع) و سایر ائمه(ع) پیش بروید چراکه آنها دست ما را می‌گیرند.

 

وی ابراز داشت: باید نیروی جوان مؤمن تراز انقلاب تربیت کنیم تا بتوان بستری فراهم کرد و حرکت هدفمندی را در این زمینه ادامه داد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است