شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانجانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان: 2500 خادم در موکب‌های استان همدان به زائران حسینی خدمت‌رسانی کردند 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان: 2500 خادم در موکب‌های استان همدان به زائران حسینی خدمت‌رسانی کردند 

منتشرشده در همدان شنبه, 11 آبان 1398 ساعت 08:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به شکل‌گیری کمیته‌های مختلف در راستای ارائه خدمات بهتر به زائران و استفاده از ظرفیت بسیجیان در خدمت‌رسانی گفت: 2 هزار و 500 خادم در موکب‌ها برای ارائه خدمات به زوار فعال بودند.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی فرجی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با تشریح اقدامات انجام شده در اربعین حسینی اظهار داشت: چهار نقطه برای حرکت زوار در روز اربعین در نظر گرفته شد.

 

وی با بیان اینکه هر سال شاهد برگزاری باشکوه‌تر راهپیمایی روز اربعین هستیم، افزود: همه ما و زائران مدیون خون شهدای گرانقدری هستیم که از جان خود گذشتند و امروز جمعیتی میلیونی در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: 85 موکب برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در سطح استان به همت مردم برپا شد.

 

وی با اشاره به شکل‌گیری کمیته‌های مختلف در راستای ارائه خدمات بهتر به زائران و استفاده از ظرفیت بسیجیان در خدمت‌رسانی گفت: 2 هزار و 500 خادم در موکب‌ها برای ارائه خدمات  به زوار فعال بودند.

 

سردار فرجی با اشاره به اقدامات فرهنگی صورت گرفته یادآور شد: از جمله این اقدامات نصب تصاویر شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری ختم صلوات به یاد شهدا و توزیع بروشورهای فرهنگی و ادعیه و... بین زائران بود.

 

وی گفت: در ادامه این فعالیت‌ها تولید محتوای فرهنگی هم صوتی، هم نوشتاری در قالب فلش و سی دی نیز صورت می‌گرفت و بین زوار توزیع می‌شد.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در حوزه رسانه‌ای و فضای مجازی و اعزام سه تیم رسانه‌ای تولید محتوا به مرز مهران تصریح کرد: در بحث فضای مجازی نیز تولید بیش از54 آیتم تصویری و گرافیکی را داشتیم و به همت جوانان انقلابی با عنوان «حب الحسین (ع) جمعنا» منتشر شد.

 

وی با اشاره به هماهنگی و هم‌افزایی رسانه‌ها برای پوشش حداکثری و تولید محتوا در اربعین حسینی خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات نصب سرویس بهداشتی و آبرسانی و تأمین امکانات مورد نیز برخی از موکب‌ها بوده است.

 

سردار فرجی ابراز داشت: در راستای خدمات‌رسانی به زائران حسینی مهمانسرا، اردوگاه ابوذر و ... نیز در اختیار زائرین قرار گرفت.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است