شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: بدون معنویت هر نهاد انقلابی بی‌هویت می‌شود 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: بدون معنویت هر نهاد انقلابی بی‌هویت می‌شود 

منتشرشده در همدان شنبه, 02 آذر 1398 ساعت 08:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) گفت: یکی از شاکله‌ها و شاخصه‌های مهم سپاه معنویت است که بدون آن هر نهاد انقلابی بی‌هویت می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین حسین علیی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در بازدید از سپاه ناحیه ملایر که با حضور مسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی مقاومت بسیج برگزار شد، با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه با فرمانده معظم کل قوا افزود: در این دیدار مقام عظمای ولایت فرماندهان سپاه را به هشت نکته مهم رهنمون کردند که مهمترین آن معنویت و معنویت افزایی است.

 

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) ادامه داد: یکی از شاکله‌ها و شاخصه‌های مهم سپاه همین معنویت است که بدون آن هر نهاد انقلابی بی‌هویت می‌شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان ابراز داشت: از آنجا که تبعیت از فرمایشات ولایت و ولایت محوری مهمترین وظیفه دینی هر فرد مسلمان و به طریق اولی وظیفه پاسداران محسوب می‌شود ما باید با تمسک به فرمایش رهبری به امورات معنوی و تربیت دینی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: تبعیت جامعه از ولایت باعث رفع مشکلات می‌شود و جامعه را به سر منزل مقصود می‌رساند و عدم تبعیت از ولایت باعث گمراهی و ظلالت می‌شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین علییبا بیان اینکه رویکرد سپاه یک رویکرد جهادی برای خدمت به مردم است، یادآور شد: سپاه به دنبال محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و کم بهره است؛ البته این رویکرد و هدف سپاه  برگرفته از فرمایش رهبری برای خدمات رسانی به مناطق محروم است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است