شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده ناحیه نهاوند: گروه مجهز سیار نمونه گیری از موارد مشکوک به کرونا در نهاوند فعال شود

فرمانده ناحیه نهاوند: گروه مجهز سیار نمونه گیری از موارد مشکوک به کرونا در نهاوند فعال شود

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 09:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه نهاوند گفت: اکیپ سیار نمونه گیری از موارد مشکوک به کرونا باید در نهاوند فعال شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ مختاری فرمانده ناحیه نهاوند در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس شهرستان نهاوند، گفت: در کنار مضرات کرونا و علی رغم مشکلات متأثر از آن، آمادگی در کشور ایجاد شد و در بحث تولید کیت تشخیص نیز به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

 

وی ادامه داد: باوجود همه اقدامات انجام شده در سطح شهرستان برخی از مردم این خطر را جدی نگرفته و به صورت عادی به امورات خود ادامه می‌دهند.

 

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار کرد: با هدف شناسایی و پیشگیری هرچه بهتر؛ بهداشت و درمان باید اکیپ سیار برای بررسی افرادی که علائم مشکوک دارند فعال کند و این افراد را پس از شناسایی در منازل قرنطینه کرده تا مانع ترافیک در مراکز درمانی شوند.

 

وی افزود: برخی ادارات و دانشگاه‌ها اقدامات خوبی در بحث پیشگیری انجام دادند ودرحال حاضر تمامی امورات در حوزه‌های مختلف مبارزه با این ویروس به عهده بهداشت و درمان است.

 

مختاری گفت: با توجه به اینکه برخی روستاییان به فضای مجازی دسترسی ندارند از طریق بهورزها و بسیجیان بروشورهایی در روستاها توزیع شده است

 

وی تصریح کرد: سپاه و بسیج آمادگی دارد در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا از تمام توان در اختیار خود در بحث تجهیزات و نیروی انسانی استفاده کند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است