شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان : ۱۳هزار بسیجی در عرصه مقابله با کرونا فعال شدند/ ورود یگان‌های تخصصی برای ضدعفونی‌کردن شهر 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان : ۱۳هزار بسیجی در عرصه مقابله با کرونا فعال شدند/ ورود یگان‌های تخصصی برای ضدعفونی‌کردن شهر 

منتشرشده در همدان جمعه, 01 فروردين 1399 ساعت 16:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: بیش از ۱۳ هزار نفر از بسیجیان استان برای مقابله با بیماری کرونا آموزش دیده و هم اکنون در سطح استان مشغول خدمت‌رسانی به مردم در بخش‌های مختلف هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گفت‌وگویی با تشریح اقدامات این نهاد برای مقابله با شیوع کرونا در استان اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا سپاه با عضویت در قرارگاه زیستی استان همدان، توانست کارگروه‌های مختلف در بخش های تخصصی را فعال کند و متناسب با آن اقدامات لازم را انجام دهد.

 

وی با بیان اینکه سپاه یک گروه بازرسی برای ارزیابی وضعیت و میزان توانایی گروه‌های برای مقابله با اینگونه شرایط را ایجاد کرده است، افزود: با همکاری مدیران حرکت منسجمی رخ داد تا اینگونه بتوانیم شرایطی را برای مقابله با این بیماری در استان همدان ایجاد کنیم.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) با تاکید براینکه قرارگاه زیستی سپاه در استان نیز فعال شده است، بیان کرد: براساس تصمیم مسئولان برای استفاده از ظرفیت بسیجیان در راستای مقابله با بیماری کرونا برای هراستان سهیمه‌ای مشخص شد که سهم استان نیز در بخش تربیت و به کارگیری نیروهای بسیجی بیش از 13 هزار نفر است.

 

 وی با اشاره به اینکه این نیروها آموزش لازم را دیده‌اند تا ضمن انجام کارهای مختلف، یاری‌رسان سیستم درمان استان باشند، گفت:  75 درصد از سهمیه 13 هزار و 810 نفری بسیجیان استان دوره‌های آموزشی لازم برای مقابله با بیماری کرونا را گذرانده و هم اکنون در حال ضدعفونی کردن شهر و انجام دیگر کارها مربوطه هستند.

 

سردارمجیدی از ورود یگان تخصصی ش.م.ه تیپ انصارالحسین(ع) همدان به مسئله ضدعفونی کردن شهر همدان خبر داد و ابراز کرد: این یگان تخصصی علاوه براینکه با همکاری شهرداری اقدام به ضدعفونی شهر می‌کند هرجا که نیاز باشد در دیگر شهرستان‌ها نیز اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است