شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانجانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان : مدیریت منابع در ضدعفونی شهر لحاظ می‌شود

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان : مدیریت منابع در ضدعفونی شهر لحاظ می‌شود

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 13 فروردين 1399 ساعت 18:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: مدیریت منابع در ضدعفونی شهر لحاظ می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدی فرجی جانشین سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان در جلسه ستاد مردمی مقابله با کرونا در همدان با تاکید بر اینکه باید هماهنگی لازم بین ستاد استانی و مردمی مقابله با کرونا باشد اظهار کرد: با ایجاد هماهنگی لازم، مسئولان ستاد پیشگیری باید مصوبات استانی را به دبیران و مسئولان ستاد مردمی در شهرستان‌ها اعلام کنند.

 

وی با بیان اینکه بنده به عنوان بازرس ویژه ستاد مقابله با کرونا در استان در حال فعالیتم گفت: در ستاد تمام اقدامات دستگاه‌ها مورد رصد قرار می‌گیرد و بدون هیچ اغماضی، گزارش را مستقیم به رئیس ستاد ابلاغ می‌کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه اقدامات انجام شده توسط اعضا باید بر اساس پروتکل‌ها باشد ادامه داد: خواهش ما از مسئولین ستادها این است که اطلاعات تمام کسانی که در این اقدامات حضور دارند به طور کامل ثبت شود.

 

سردار فرجی افزود: با ثبت این اطلاعات، مسئولیت‌ها نیز مشخص می‌شود و سپاه نیز مسئولیت رصد این کار و انجام آن را بر عهده دارد.

 

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) خواستار مدیریت در نحوه برنامه‌ریزی‌ها شد و گفت: قواعد جدیدی برای بحث ضد عفونی کردن تعریف شده تا منابع هدر نرود و در این راه نیازمند مدیریت دقیق منابع هستیم.

 

وی فعالیت‌های ستاد مردمی مقابله با کرونا را کمک بزرگ و ارزشمندی عنوان کرد و یادآور شد: گزارش‌های ارائه شده توسط این ستاد و فعالیت‌ها بسیار جالب بود که نشان از انضباط کافی در آن دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است