شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگان فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان : توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی درقالب رزمایش کمک مومنانه 

 فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان : توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی درقالب رزمایش کمک مومنانه 

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 ساعت 12:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: 100 هزار بسته معیشتی در سراسر هرمزگان تا پایان ماه مبارک رمضان در قالب رزمایش کمک مؤمنانه توزیع خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: پیرو فرمایش مقام عظمای ولایت جهت مشارکت در امر کمک‌های مومنانه به افراد آسیب پذیر، قرارگاهی به نام خدمات رسانی مواسات و خدمت مومنانه به مردم هرمزگان تشکیل شده است.

 

وی افزود: قرارگاه خدمت رسانی مواسات و خدمت مومنانه شامل ۱۷ کارگاه‌های مختلفی است که هر کدام از این کارگاه‌ها گوشه‌ای از این کار خداپسندانه را انجام داده‌ و امید است با انجام این رزمایش مومنانه بخشی از خسارت‌هایی که بیماری کرونا به اقشار آسیب پذیر وارد کرده است، جبران شود.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) اظهار کرد: قریب به ۱۰۰ هزار بسته معیشتی طی دو مرحله تا پایان ماه مبارک رمضان در سراسر استان هرمزگان بین نیازمندان و افراد صاحب مشاغلی که به دلیل بیماری کووید ۱۹ در چند ماه گذشته متضرر شده اند، توزیع خواهد شد تا بتواند کمک هرچند کوچکی به آنان برای عبور از این شرایط باشد.

 

سردار سالاری ابراز نمود: شناسایی این افراد آسیب پذیر از بیماری کرونا توسط کمیته امداد امام خمینی (ره)، پایگاه‌های بسیج و ائمه محترم جماعات در مساجد انجام شده است که توسط همکاران و بسیحیان این ارزاق در اسرع وقت بین آنها با رعایت کرامت انسانی این عزیزان، توزیع خواهد شد.

 

دبیر قرارگاه مواسات و خدمت مومنانه در هرمزگان عنوان کرد: مرحله اول این قرارگاه مومنانه از نیمه شعبان جهت آماده سازی ارزاق شروع شده است و توزیع این بسته‌های معیشتی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان این که سپاه در کنار این قرارگاه در خدمت همه‌جانبه به منظور کاهش خسارات ناشی از شیوع ویروس کرونا قرار دارد، تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و از جمله در هرمزگان، صدها برنامه مختلف امدادی، ضدعفونی، همکاری مشترک با دیگر دستگاه‌ها و اقدامات خیرخواهانه صورت گرفته است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است