شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:  ۶۸ هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا  در استان توزیع شده است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:  ۶۸ هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا  در استان توزیع شده است

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 23 ارديبهشت 1399 ساعت 16:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار سالاری با بیان اینکه تاکنون حدود ۶۸ هزار بسته معیشتی در هرمزگان تهیه شده و بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده است، گفت: قریب به ۷۹۰ میلیون تومان کمک های نقدی از طرف مردم استان هرمزگان به این رزمایش اهدا شده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم سومین مرحله رزمایش همدلی و مواسات در هرمزگان اظهار کرد:  سومین مرحله از رزمایش مواسات همدلی در استان هرمزگان به همت مردم برگزار شد.

وی افزود: این رزمایش پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری راه ندازی شده که مردم در هرمزگان برگ زرین را به یادگار گذاشته اند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه در دو مرحله گذشته بیش از ۵۳ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان توزیع شد ادامه داد: این بسته ها با حمایت دستگاه ها و نهادهای دولتی و انتظامی تهیه شده است.

سردار سالاری با بیان اینکه در مرحله سوم بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی امروز به همت ستاد اجرایی فرمان امام توزیع شد، تصریح کرد: ۱۵هزار بسته دیگر به همت مردم و آستان قدس رضوی توزیع می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه تاکنون حدود ۶۸ هزار بسته معیشتی در استان هرمزگان تهیه و بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده است، خاطرنشان کرد: قریب به ۷۹۰ میلیون تومان کمک های نقدی از طرف مردم استان هرمزگان به این رزمایش اهدا شده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است