شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانسپاههم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت؛ کمک مومنانه کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه به نیازمندان
چاپ کردن این صفحه

هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت؛ کمک مومنانه کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه به نیازمندان

منتشرشده در سپاه شنبه, 03 خرداد 1399 ساعت 13:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: همزمان با سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر هزار بسته کمکهای مومنانه کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه به نیازمندان،توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و در آستانه عید سعید فطر، در مراسمی با حضور سردار سرتیپ پاسدار سعید فرجیان زاده معاون اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هزار بسته کمکهای مومنانه کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه به نیازمندان،توزیع شد.

 

سردار فرجیان زاده در حاشیه این مراسم اظهار کرد : پیرو دعوت رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان مبنی بر انجام کمک های مومنانه و در گام نخست، فرماندهان سپاه تا ۲۰ درصد حقوق خود را برای این امر اختصاص دادند و علاوه بر این کارکنان ستاد فرماندهی کل سپاه نیز داوطلبانه چندین روز از حقوق فروردین ،اردیبهشت و خرداد ماه خود را برای کمک های مومنانه به هموطنان عزیز نیازمند اختصاص دادند.

 

وی افزود: در مرحله دوم ارائه کمک های مومنانه پاسداران ستاد فرماندهی کل سپاه، هزار بسته معیشتی در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر تهیه شده که برای توزیع در اختیار بسیجیان سپاه های سید الشهدا و محمد رسول الله(ص) قرار می‌گیرد.

 

معاون اجرایی سپاه با بیان اینکه سربازان نیز همچون پاسداران به صورت داوطلبانه در این طرح شرکت کردند، ادامه داد: ارزش ریالی بسته های کمک مومنانه در این مرحله  ۲ میلیارد ریال است که شامل برنج، روغن ،حبوبات، ماکارونی و مرغ می باشد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است