شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان خبر داد:  توزیع بیش از 65 هزار بسته معیشتی درهرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان خبر داد:  توزیع بیش از 65 هزار بسته معیشتی درهرمزگان

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 12:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مرحله سوم رزمایش سراسری همدلی و مواسات دراستان هرمزگان با توزیع بیش از65هزار بسته معیشتی دربین نیازمندان برگزارمی شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت : مرحله سوم رزمایش سراسری همدلی و مواسات  درراستای کمک مومنانه دراستان هرمزگان با توزیع بیش از65000 بسته معیشتی دربین نیازمندان برگزارمی شود.

 

 سردار سالاری تصریح کرد:در این طرح که در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در هرمزگان انجام می‌شود مردم هرمزگان جلوه‌ای خاص از مواسات و همدلی را در سخت‌ترین روزها به نمایش گذاشتند و با مشارکت جمعی در طرح مواسات و همدلی نیازمندان استان را تنها نگذاشتند.

 

 وی افزود:در استان هرمزگان بلافاصله پس از سخنرانی امام خامنه‌ای و تاکید معظم له بر کمک به نیازمندان، قرارگاه مواسات و همدلی با ریاست نماینده ولی فقیه در استان و دبیری سپاه امام سجاد تشکیل شد و با اعلام یک شماره حساب جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی آغاز شد.

 

وی ادامه داد:مرحله نخست این طرح دوم اردیبهشت آغاز شد و بسته‌های معیشتی و بهداشتی تهیه شده در میان اقشار نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا که از سوی کمیته امداد و بسیج شناسایی شده بودند توزیع شد.

 

 فرمانده سپاه امام سجادعلیه السلام  یادآورشد: دومین مرحله از این طرح بزرگ نیز آغاز شد و طی آن با کمک مردم نوع دوست هرمزگان 32 هزار بسته  معیشتی بین محرومان هرمزگانی توزیع شد.

 

 سردار سالاری افزود: در مجموع مرحله اول و دوم تاکنون توانسته‌ایم با مشارکت مردم حدود  95 هزار بسته معیشتی و بهداشتی تهیه و توزیع کنیم و اقلام غذایی مورد نیاز در این سبد گنجانده شد.

وی خاطرنشان کرد : مرحله سوم این رزمایش در بندرعباس و همزمان با سراسر کشور  روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه  در محل مصلی بزرگ  و با حضور نماینده  ولی فقیه دراستان وجمعی از مسئولین ادارات برگزارمی گردد.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است