شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان: با عزم ملی باعث تحقق بخشی "جهش تولید" در کشور شویم

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان: با عزم ملی باعث تحقق بخشی "جهش تولید" در کشور شویم

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 20 خرداد 1399 ساعت 14:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان با تاکید بر اینکه همه باید با عزم ملی باعث تحقق بخشی جهش تولید در کشور شویم گفت: جهش تولید بهترین راهکار برای بی اثرکردن تحریم‌های ظالمانه دشمنان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان  به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید»اشاره و بر ضرورت به کار گیری از همه ظرفیت‌های موجود در جهت تحقق شعار سال تأکید کرد.

 

 فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان ، بر ضرورت تحقق عملی شعار سال از سوی مسؤولان تأکید کرد و گفت: تحقق عملی شعار جهش تولید نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است.

 

وی تاکید کرد:مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) با نامگذاری هر سال مسیر پیشرفت و توسعه کشور را مشخص می‌کنند و  همه باید عزم خود را برای تحقق شعار امسال جزم کنیم.

 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان با تأکید بر این که نامگذاری سال‌ها از سوی مقام معظم رهبری تشریفاتی نیست، خاطرنشان کرد: همه این نامگذاری‌ها بر اساس شرایط گذشته، حال و آینده کشور صورت می‌گیرد.

 

سردارسالاری با بیان این که محور نامگذاری مقام معظم رهبری در طی سال‌های اخیر همواره اقتصادی بوده است، بیان داشت: کشور برای برون رفت از مشکلات فعلی نیازمند جهش در تولید داخلی و بهترین راهکار برای بی اثرکردن تحریم‌های ظالمانه دشمنان است.

 

سردار سالاری با بیان این که تجربه سال‌های اخیر ثابت کرد که به وعده‌های بی پشتوانه و دروغین نمی‌توان امیدوار بود، بیان داشت: باید از ظرفیت‌های داخلی در جهت دور زدن تحریم‌ها و از بین بردن آثار آن در زندگی مردم استفاده شود.

 

فرمانده سپاه استان هرمزگان، با اشاره به این که اقدامات صورت گرفته در راستای تقویت تولید در سال‌های اخیر کافی نبوده است، خاطر نشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند جهش در تولید باید در زندگی مردم کاملاً ملموس باشد.

 

 سردارسالاری ،با تأکید بر این که رشد و شکوفایی کشور در عرصه اقتصادی در گرو تحقق شعار سال است، بیان داشت: باید با عزم ملی و مدیریت جهادی در جهت تحقق جهش تولید گام برداریم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است