شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تاکید کرد؛ ضرورت استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی در همه عرصه‌ها 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تاکید کرد؛ ضرورت استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی در همه عرصه‌ها 

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 02 آذر 1400 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی در همه عرصه‌ها را ضروری دانست و گفت: اقتدار بسیج ناشی از ارتباط معنوی نیروهای آن با خداوند است نه ابزار و امکاناتی که در اختیار دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در همایش بسیج و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در قشم، بیان کرد: امام خمینی (ره) با نگاه حکیمانه نهال با برکت بسیج را غرس کردند و امروز نه تنها ایران اسلامی بلکه کل دنیا از ثمرات این شجره طیبه بهره‌مند هستند.

 

وی ادامه داد: در همه صحنه‌های انقلاب و نظام پرچمدار اصلی بسیج است و نمونه آن را در امدادرسانی‌های اخیر به زلزله‌زدگان می توان دید.

 

سردار سالاری تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز خاری در چشم آمریکای جنایتکار هستند و به پشتوانه اقتدار معنوی با قایق به جنگ نظامیان آنها می روند و با نفتکش باز می گردند.

 

وی ادامه داد: هم اکنون کشور با جنگی متفاوت از 8 سال دفاع مقدس روبرو است و ماشین جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی دشمن با تمام توان در حال فعالیت است.

 

سردار سالاری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی در همه عرصه‌ها می‌توان به جنگ اقتصادی و فرهنگی با دشمن رفت و همانگونه در دفاع مقدس با حضور مردم به پیروزی دست یافتیم در این جنگ نیز با همراهی مردم سربلند بیرون خواهیم آمد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان یکی از جلوه‌های حضور مردم و بسیج را راه‌اندازی قرارگاه‌های تحول محلات دانست و افزود: این قرارگاه ها که با ابتکار بسیجیان مخلص هرمزگانی شروع به کار کرد، امروز در تمام کشور به الگو تبدیل شده است.

 

 سردار سالاری اظهار کرد: اقدامات بسیجیان در این قرارگاه‌ها در دورافتاده‌ترین تقاط استان شایان تقدیر است که با حداقل امکانات و ابزار طرح‌های بزرگی انجام می دهند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: در این قرارگاه‌ها محرومین شناسایی شده و در جهت توانمندی آنها برای ادامه تحصیل، اشتغالزایی و بهبود معیشت برنامه ریزی انجام می شود.

 

همایش بسیج و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب  عصر امروز با حضور سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم، افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات و مدیران استان در شهرستان در جزیره قشم برگزار شد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است