شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندر عباس: رشد معنوی جوانان در گرو تعامل مدارس با بسیج و مساجد است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندر عباس: رشد معنوی جوانان در گرو تعامل مدارس با بسیج و مساجد است

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 25 خرداد 1395 ساعت 12:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ سالاری گفت: همکاری، ارتباط و تعامل مسجد، مدرسه و پایگاه بسیج محلات می‌تواند باعث رشد معنوی جوانان و نوجوان شود.

به گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ اباذر سالاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرعباس در اولین همایش ارتباط بین مسجد، مدرسه و پایگاه بسیج محلات که در سالن همایش‌های دبیرستان 17 شهریور بندرعباس برگزار شد با تبریک ماه مبارک رمضان و تقدیر از همکاری و تعامل آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس با بسیج دانش آموزی اظهار داشت: ایجاد فرهنگ بسیج در میان دانش آموزان باعث رشد و توسعه سلامت اجتماعی می‌شود.


وی افزود: همکاری، ارتباط و تعامل مسجد، مدرسه و پایگاه بسیج محلات می‌تواند باعث رشد معنوی جوانان و نوجوان محلات شود.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرعباس گفت: اگر این ارتباط و تعامل برنامه‌ریزی شده و قوی باشد در اجرای بسیاری از برنامه‌های فرهنگی، دینی و اعتقادی مساجد و مدارس دانش آموزان می‌توانند نقش عمده‌ای را ایفا کنند و در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی تاثیرگذار باشد.


سرهنگ سالاری نقش مساجد در تربیت دینی دانش آموزان را مهم دانست و گفت: مکان مسجد باید بر اساس نیاز جوانان و نوجوانان طراحی شود، مساجد می‌بایست به فضای دینی همراه با علم تبدیل شود و روحانیت مساجد در این خصوص رسالت سنگینی دارند چراکه فعالیت در مسجد با ارتباط بین ائمه جماعات و دانش آموزان میسر است.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است