شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانانتخاب دو دریانورد نمونه از پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه در همایش اداره بنادر و کشتیرانی

انتخاب دو دریانورد نمونه از پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه در همایش اداره بنادر و کشتیرانی

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 11:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دو دریانورد از پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه در همایش اداره بنادر و کشتیرانی در نوشهر  برگزیده شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در آیین تجلیل از دریانوردان استان مازندران که به میزبانی اداره بنادر و کشتیرانی در بندر نوشهر برگزار شد، دو پاسدار از پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه به عنوان دریانورد نمونه معرفی و مورد تشویق قرار گرفتند. 

 

 

در این مراسم که نمایندگانی از اداره بنادر و کشتیرانی، مسئول اداره بنادر و کشتیرانی استان مازندران، نمایندگانی از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) نداجا، امام جمعه و فرماندار نوشهر و همچنین ناوسالار پاسدار قلی پور فرمانده پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه شرکت داشتند، برادران نیروی دریایی سپاه مستقر در پایگاه ثامن به عنوان دو دریانورد نمونه معرفی و مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند. 

 

گفتنی است چندی پیش نیز طی مراسمی که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید، برادرانی به عنوان دریانوردان برتر نیرو در سال 96 معرفی شدند.

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است