شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه هرمزگان: دشمن به دنبال جلوگیری از وحدت مسلمانان است

فرمانده سپاه هرمزگان: دشمن به دنبال جلوگیری از وحدت مسلمانان است

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 09:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ایران اسلامی ندای وحدت میان مسلمانان سر می‌دهد چون ما از وحدت خیر و برکت و برادری دیده‌ایم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مراسم جشن آغاز هفته وحدت که در بندرعباس برگزار شد، با تبریک این هفته و سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص)، اظهار داشت: همه مسلمانان زیر پرچم قرآن و رسول‌الله متحد هستیم.

 

وی به هفته بسیج اشاره کرد و افزود: بسیج متعلق به تمامی آحاد ملت ایران از جمله اهل سنت است و هرکس که قلبش برای این نظام و کشور می‌تپد، بسیجی است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد: همان طور که در دفاع مقدس تمامی ملت ایران از هر قوم و مذهبی حضور داشتند و برای دفاع از این کشور شهید تقدیم کردند، امروز نیز از هر قوم و مذهبی در بسیج حضور دارند.

 

سردار ترابی با اشاره به اهمیت مسئله وحدت میان مسلمین، بیان داشت: امام راحل در همان ابتدای پیروزی انقلاب و در آن شرایط سخت همه ما را به وحدت فراخواندند.

 

وی تصریح کرد: امروز که جمهوری اسلامی ایران با قدرت پرونده داعش را در منطقه بسته است، باز هم ایران اسلامی ندای وحدت میان مسلمانان سر می‌دهد چون ما از وحدت خیر و برکت و برادری دیده‌ایم.

 

 فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که برادران اهل سنت هم در کنار شیعیان در میان رزمندگان مدافع حرم قرار دارند و این نشان دهنده اهمیت مبارزه با تکفیری‌ها برای اهل سنت است.

 

سردار ترابی خاطرنشان کرد: برای وحدت بیشتر باید دست در دست یکدیگر بدهیم که با وحدت برکات خداوند متعال بر ما مسلمانان نازل خواهد شد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است