شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: انقلاب اسلامی ایران تا ابد پایدار خواهد ماند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: انقلاب اسلامی ایران تا ابد پایدار خواهد ماند

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 15:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) و حمایت های مردم به انقلابی جهانی تبدیل شده است و قطعا مردم نیز برای پایدار بودن این انقلاب عظیم تلاش خواهند کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور بندرعباس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تا ابد جاودان خواهد ماند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) و حمایت های مردم با بصیرت توانست شکل بگیرد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) تصریح کرد: حرکت خودجوش و انقلابی مردم به حدی موثر بود که امروز کشورهای دیگر نیز با الگو قرار دادن انقلاب اسلامی ایران، در حال مبارزه با حاکمان ظالم کشور و براندازی نظام دیکتاتوری هستند.

 

سردار ترابی با بیان نقش موثر بسیج در تمام عرصه ها، افزود: همه ی مردم ایران با هر رنگ و نژاد بسیجی محسوب می شوند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ادامه داد: دشمنان ایران از دیرباز تا کنون به دنبال ازبین بردن پایه های اصلی اسلام بودند، به طوری که بعد از انقلاب به دنبال تصرف کشور بودند، اما جوانان غیور ایران توانستند با کمبود امکانات نظامی و با تقدیم کردن جان خود، مدافع حریم های دریایی، زمینی و هوایی کشور باشند.

 

وی افزود: دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و موثر در جامعه باید تمام تلاش خود را در فراگیری علم کنند زیرا علم یکی از کاربردی ترین ابزار برای مبارزه با دشمنان است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با اشاره به اینکه در گذشته دشمنان ،جسورانه موشک های خود را به سمت مرزهای ایران پرتاب می کردند، خاطرنشان کرد: اکنون ایران  با اقتدار اجازه  نزدیک شدن دشمن به مرزهای جغرافیایی و نظامی را نخواهد داد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است