شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تاکید کرد: تقویت روحیه بسیجی در دانشگاه ها بیش از پیش

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تاکید کرد: تقویت روحیه بسیجی در دانشگاه ها بیش از پیش

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 12:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: امروز یکی از مهم‌ترین رسالت‌های بسیج اساتید، ایجاد و زنده نگاه داشتن حس خودباوری و امید در میان دانشجویان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در مراسم گرامیداشت مقام شهید چمران و روز بسیج اساتید که با حضور فرماندار، رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از مسؤولان و اساتید بسیجی به میزبانی دانشگاه آزاد قشم برگزار شد، اظهار داشت: دل دانشجویان را باید از عشق به وطن و پرچم کشور پر کنیم.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد رشد و توسعه بسیاری در اقصی نقاط کشور از جمله استان هرمزگان هستیم که باید این پیشرفت‎ها برای دانشجویان عنوان شود.

 

وی با بیان این که هرمزگان پیش از انقلاب با کمبودهای بسیاری در بخش‎های آموزشی، بهداشت و درمان، رفاه و آبادانی مواجه بود، خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب و تلاش‌های صورت گرفته بسیاری از این کمبودها برطرف شده و شاهد رشد بیش از پیش این استان هستیم.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تاکید کرد: روحیه بسیجی باید بیش از پیش در کالبد دانشگاه‌ها جان بگیرد و در این خصوص استادان بسیجی، پیشگام توسعه فرهنگ بسیج در دانشگاه هستند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است