شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانهمایش سراسری بهداشت نیروی دریایی سپاه برگزار شد

همایش سراسری بهداشت نیروی دریایی سپاه برگزار شد

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 25 شهریور 1397 ساعت 15:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: همایش سراسری بهداشت نیروی دریایی سپاه با حضور مدیران و کارشناسان بهداشت و تغذیه برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ همایش سراسری بهداشت نیروی دریایی سپاه با حضور مدیران و کارشناسان بهداشت و تغذیه ندسا به میزبانی فرماندهی بهداری در جوار مضجع نورانی حضرت احمدبن موسی (ع) برگزار شد.

 

در این همایش دو روزه که به همت مدیریت بهداشت فرماندهی بهداری در سالن اجتماعات پادگان الزهرا(س)برگزار گردید، مدعوین در کارگاه های تخصصی تغذیه، بهداشت مواد غذایی و بهداشت محیط، شرکت نمودند.

 

در ابتدای این همایش،دکتر صدقیجانشین فرماندهی بهداری ندسا ضمن اشاره به اهمیت سلامت کارکنان، بر لزوم توجه به ارتقاء شاخص های بهداشتی به ویژه در حوزه تغذیه و بهداشت محیط تاکید نموده و گفت: برنامه ریزی اصولی و صحیح و هماهنگی بین بخشی با سایر معاونت ها، اصلی ترین عامل پیشرفت و موفقیت در این زمینه می باشد.

 

در بخش دیگری از این همایش حجت الاسلام و المسلمین فرهمند، در سخنانی با اشاره به آیات و روایات فراوانی که در زمینه اهمیت بهداشت و سلامت در دین اسلام وجود دارد، توجه هرچه بیشتر به سلامت کارکنان توسط مسئولین بهداشت ندسا را خواستار شد. 

 

در ادامه همایش مهندس بهمنی مدیر بهداشت ندسا به تشریح سیاست های بهداشت نیروی دریایی سپاه پرداخت و اهداف از پیش تعیین شده این همایش را بیان کرد.  

 

همچنین مهندس قربان پور مدیریت تغذیه و سلامت سپاه ضمن ارائه عملکرد کمیته آماد تغذیه و سلامت سپاه، سیاست های سپاه در این حوزه را یادآور شده و بر اجرایی شدن این سیاست ها تاکید نمود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است