شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگاندوره ضمن خدمت رشته‌های دریایی در دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه آغاز شد

دوره ضمن خدمت رشته‌های دریایی در دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه آغاز شد

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 26 شهریور 1397 ساعت 09:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه، از آغاز دوره ضمن خدمت متمرکز کشوریِ رشته‌های دریایی در این دانشگاه خبر داد.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر شکراللهی معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای ( مد ظله العالی) نیروی دریایی سپاه در آیین افتتاحیه این دوره گفت: پایه و اساس برگزاری این دوره‌ها بنا به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درباره تعاملات مجموعه آموزشی در حوزه تبادل اطلاعات و دانش است.

سردار شکراللهی ادامه داد : در این دوره 35 مربی هنرستان های سراسر کشور در رشته های دریایی برق، مکانیک و ناوبری به مدت 9روز آموزش‌های لازم را فرا  می‌گیرند.

 

وی با اشاره به اینکه دانشگاه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه برای آموزش به مربیان مرتبط با رشته‌های دریایی آمادگی هرگونه همکاری را دارد افزود: این دانشگاه با داشتن توان و ظرفیت‌های بالا در رشته‌های علوم و فنون دریایی و مجهز بودن به امکانات آموزشی مطابق با فناوری‌های روز دنیا، زمینه بسیار مناسبی است که چنین دوره های ضمن خدمتی در این دانشگاه برگزار شود.

 

معاون هماهنگ کننده دانشگاه اعلام کرد: با برگزاری چنین دوره‌هایی همکاری‌های مراکز آموزشی تداوم بیشتری داشته و باعث پیشرفت در علوم این زمینه خواهد شد.

 

دکتر امجدی، معاون اداره کل آموزش و پرورش گیلان هم در این مراسم گفت: باید اقداماتی انجام شود تا مقدمات بازدید دانش آموزان رشته‎‌های دریایی از کارگاه‌ و آزمایشگاه این دانشگاه فراهم شود.

 

وی افزود: دانشگاه ظرفیت بسیار مناسبی است که باعث انگیزه می شود تا دانش‌آموزان بیشتری به سوی رشته های دریایی ترغیب شود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است