شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه: بسیجیان و نیروهای مسلح از آزمون بزرگ دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه: بسیجیان و نیروهای مسلح از آزمون بزرگ دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 09:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در مراسم رژه اقتدار حماسی بسیجیان و نیروهای نظامی اظهار داشت: بسیجیان و نیروهای مسلح از آزمون بزرگ دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند و امروز بسیج به شجره طیبه‌ای شده است که امام خمینی (ره)  وعده آن را داده بود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار منصور روانکار فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رژه اقتدار حماسی بسیجیان و نیروهای نظامی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در بلوار پاسداران شهر لامرد برگزار شد اظهار داشت: دفاع مقدس نمونه‌ای از حماسه کربلا است و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با کمترین امکانات در مقابل انواع تجهیزات دشمنان تا آخرین لحظه ایستادگی کردند.

 

وی افزود: بسیجیان و نیروهای مسلح از آزمون بزرگ دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند و امروز بسیج به شجره طیبه‌ای شده است که امام خمینی (ره)  وعده آن را داده بود.

 

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه گفت: نیروهای نظامی و انتظامی در بالاترین سطح آمادگی در مقابل تهدیدات دشمن قرار دارند.

 

سردار روانکار با بیان اینکه امروز ظلم ستیزی از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی عبور کرده است تصریح کرد: لشکرهای مختلفی از دانشگاه دفاع مقدس فارغ التحصیل و سازماندهی شده‌اند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است