شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان: امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)استان هرمزگان: امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته است

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 07 آذر 1397 ساعت 08:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته و در همه حوزه ها اثر گذار و منشاء خیر و برکت است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با تقدیر از گروه های جهادی، خدمات بسیج سازندگی  گروه های جهادی در زمینه های مختلف عمرانی، پزشکی و فرهنگی در مناطق محروم را بسیار ارزشمند دانست و گفت:خدمات این عزیزان تداوم راه شهدا است.

 

وی هفته بسیج را یادآور صلابت، اقتدار، رشادت و دلاوری بسیجیان در دفاع مقدس ذکر کرد و گفت:برای شناخت دقیق بسیج باید به مکتب انسان ساز دفاع مقدس رجوع کرد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود: بسیج درخت پر نعمتی است که بنیانگذار کبیر انقلاب نهال آن را در سال۵۸ غرس کرد و امروز پس از ۴۰ سال به خوبی انتحان خود را پس داده است.

 

سالاری گفت:در دفاع مقدس زمانی که دشمنان با تمام توان خود به صحنه آمده بودند و به دنبال ریشه کنی انقلاب بودند، بسیج با حضور خود تمام معادلات آن ها را بهم زد و مسیر دیگری را برای انقلاب ترسیم کرد.

 

وی ادامه داد:امروز بسیج به برکت هدایت های مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) نه تنها در داخل ایران بلکه فراتر از مرزهای کشور به الگویی برای مقاومت مردم تبدیل شده است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان به تشریح فضای بسیج امروز و بسیج در اوایل شکل گیری و آغاز انقلاب پرداخت و افزود: امروز بسیج به سمت تخصصی شدن گام برداشته و در همه حوزه ها اثر گذار و منشاء خیر و برکت است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان خاطراتی از شهید حججی به نقل از خانواده این شهید، گفت:گروه های جهادی باید با الگو گیری از این شهید کارها را خالص و تنها برای خدا انجام دهند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است