شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمنطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار کرد؛ همایش هفته وحدت با حضور مسئولین استانی بوشهر و اهل سنت

منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار کرد؛ همایش هفته وحدت با حضور مسئولین استانی بوشهر و اهل سنت

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 07 آذر 1397 ساعت 13:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: همایش هفته وحدت با حضور مسئولین استانی بوشهر و اهل سنت به میزبانی منطقه دوم ندسا برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ همایش هفته وحدت با حضور جمعی از مسئولان استانی و برادران اهل سنت استان بوشهر به منظور ایجاد وحدت بیشتر بین شیعه و سنی به میزبانی منطقه دوم ندسا برگزار شد.

 

همزمان با هفته وحدت و میلاد سراسر نور نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، همایش وحدت با حضور علمای اهل سنت و شیعه به میزبانی منطقه دوم ندسا در مهمانسرای خلیج فارس منطقه دوم ندسا برگزار گردید.

 

در این همایش که با حضور جمعی از علمای اهل سنت و مسئولین و علمای اهل تشیع برگزار گردید سخنرانان به ذکر فضایل نبی مکرم اسلام(ص) و جنبه های مختلف وحدت و انسجام بین مسلمانان پرداختند.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان زیرراهی فرمانده منطقه دو م ندسا نیز در مورد هدف از برگزاری این همایش گفت: اتحاد و ایجاد همدلی بین امت اسلامی و ایجاد وحدت بیشتر بین شیعه و سنی هدف اصلی از برگزاری این همایش است.

 

وی در ادامه با تأکید بر اتحاد بین شیعه و سنی گفت: دشمنان همواره با نقشه و توطئه سعی در برهم زدن وحدت بین مسلمانان را دارند که با هوشیاری و اتحاد بین شیعه و سنی این نقشه شوم دشمنان باطل و نقش برآب می گردد.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است