شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه ناحیه بندرعباس: یکی از برنامه های مهم سپاه طرح تحول محلات در بندرعباس است

فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس: یکی از برنامه های مهم سپاه طرح تحول محلات در بندرعباس است

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 07 آذر 1397 ساعت 14:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فر مانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرعباس، گفت: خدمت رسانی به مردم محلات بندرعباس با همکاری ادارات و سازمانها از برنامه های مهم سپاه ناحیه بندرعباس است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ درویشی فر مانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرعباس در افتتاح مراسم میز خدمت در محله چاهستانی های بندرعباس گفت: یکی از برنامه های مهم سپاه خدمت رسانی به مرم و رفع مشکلات محلات بندرعباس با کمک ادارات و سازمانها م نهادها است.

 

 درویشی با اشاره به خدمات بسیج اظهار داشت: امروز تلاش و خدمات بسیج بر هیچ کسی پوشیده نیست ،امروز بسیج به عنوان میدان دار در عرصه های علمی و فرهنگی اجتماعی و ... است .

 

فر مانده سپاه ناحیه بندرعباس با اشاره به طرح تحول محلات اظهار داشت : این طرح چند سال است که در بندرعباس در قالب قرارگا ه های تحول محلات با محوریت مسجد اجراء می شود و موفقیت ها نیز از طرح حاصل شده که از سال گذشته بعنوان طرح نمونه کشوری انتخاب شده و در سایر استانها در حال اجراء است .

 

 درویشی بیان کرد: در این طرح فعالیتهای مهمی نظیر خدمات پزشکی , عمرانی , توزیع سبد کلا به نیازمندان ، محرومیت زدایی و اعزام گرو های جهادی جهت تعمییر و بازسازی مسکن نیازمندان که با کمک ادارات و سازمانها و نهادها انجام می گیرد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است