شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده نیروی دریایی سپاه از دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) ندسا بازدید کرد

فرمانده نیروی دریایی سپاه از دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) ندسا بازدید کرد

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 13 آذر 1397 ساعت 08:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) این نیرو بازدید کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در ابتدای بازدید یک روزه فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هیئت همراه از دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) نشستی با شورای فرماندهی دانشگاه

برگزارشد.

 

در این نشست دو ساعته دریادار پاسدار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه از بدو تشکیل به سه محور مهم شناوری، تربیت جهادی و موشکی استوار بوده است، گفت: دو حوزه دیگری که پس از دفاع مقدس حائز اهمیت شد هوادریا و پهپاد دریایی است.

 

وی افزود: حوزه ششم که در حال حاضر باید مورد تقویت قرار گیرد و به آن توجه ویژه شود، زیردریایی و زیرسطحی است.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه در این جلسه در بخش دیگری از سخنان خود به تقویت روحیه معنوی دانشجویان توسط اساتید و مربیان اشاره کرد و اظهار داشت: دانشجویان پیش از آمادگی برای فراگیری علوم تخصصی در این دانشگاه باید از علوم معنوی و روحیه انقلابی بهره مند شوند و با جان دل در این راه که راه امام و شهداست قدم بردارند.

 

 سردار تنگسیری به ارتباط بیشتر و بهتر میان مربی و دانشجو تاکید کرد و گفت: مربیان و اساتید در مراکز آموزش باید برای دانشجویان الگو باشند و به گونه‌ای عمل کنند که فراگیران علم، به آن ها اعتماد و احترام قلبی قائل شوند.

 

پیش از فرمانده نیروی دریایی، دریادار دوم پاسدار زمانی، فرمانده دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی)  و جمعی از فرماندهان و مسئولان دانشگاه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده، ظرفیت‌ و توان دانشگاه و چگونگی روند آموزش‌ها را برای حاضران در این نشست ارائه کردند.

 

در ادامه این بازدید دریادار تنگسیری و هیئت همراه از اسکله شناوری امام رضا(ع)، کارگاه‌های مختلف شناوری، موشکی و هوادریا بازدید نمودند.

 

دریادار تنگسیری در دیدار با دانشجویان دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) سلاح مبارزه با استکبار جهانی را تقوا اعلام و گفت: رسانه‌های غربی روز به روز در حال تبلیغات سوء علیه اسلام هستند که جوانان ممالک اسلامی را از عقیده خود منفعل کنند. 

 

وی افزود: جبهه حق همیشه در مقابل جبهه باطل در حال مبارزه است و ما پاسداران اسلام برای اینکه در جبهه حق قرار گیریم باید با ایمان و اعتقاد قلبی و توکل به خداوند در این راه تلاش کنیم.

 

گفتنی است در حاشیه این دیدار اعضای گروه مهندسی صافات ندسا نیز نشستی با فرمانده نیروی دریایی برگزار نمودند که در این جلسه طرفین بر ضرورت پایان یافتن طرح‌های ساخت نیمه تمام دانشگاه و تلاش و اهتمام هرچه بیشتر برای تکمیل پروژه در دست ساخت تاکید کردند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است