شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبه همت پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه آغاز شد؛ عملیات اجرایی پروژه راه، آب و برق در روستای بحل

به همت پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه آغاز شد؛ عملیات اجرایی پروژه راه، آب و برق در روستای بحل

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 13:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در راستای خدمت رسانی به مردم  ، عملیات اجرایی پروژه راه، آب و برق در روستای بحل به همت پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه آغاز شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ بنا به تدبیر فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای مردم یاری و خدمت رسانی و کمک به اقشار نیازمند، عملیات اجرایی پروژه راه، آب و برق اسکله صیادی در روستای بحل توسط پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه آغاز شد.

 

در این مراسم که جمعی از مسئولین شهرستان جاسک و روستای بحل حضور داشتند فرمانده پایگاه امامت در سخنانی به تشریح روند اجرایی این پروژ پرد اخت و اظهار داشت: هدف از عملیاتی کردن این پروژه خدمات دهی به مردم روستای بحل که یکی از دغدغه های مردم این روستا مسئله آب و برق رسانی به اسکله صیادی بوده و با تدبیر فرمانده نیروی دریایی سپاه و با ماموریتی که به پایگاه امامت داده شده آغاز عملیات اجرایی این پروژه را شاهد خواهیم بود.

 

وی سپس از تعامل و همدلی مسئولین شهرستان با پایگاه دریایی امامت ندسا در اجرای کارهای عمرانی و خدمات دهی به مناطق محروم تشکر نمود.

 

در ادامه جانشین پایگاه امامت ناوسالار دوم پاسدار خاکساری متن پیام سردار فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص این پروژه را محضر حضار قرائت نمود.

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است