شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبه میزبانی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد ؛ مسابقات آمادگی جسمانی نیروهای مسلح استان بوشهر

به میزبانی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد ؛ مسابقات آمادگی جسمانی نیروهای مسلح استان بوشهر

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسابقات آمادگی جسمانی نیروهای مسلح استان بوشهر به میزبانی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد

 به گزارش سپاه نیوز؛ مسابقات آمادگی جسمانی نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر به میزبانی منطقه دوم ندسا و با حضور سردار پیمبری از ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

 

در مراسم افتتاحیه این مسابقات ابتدا معاون هماهنگ کننده منطقه دوم ندسا ضمن عرض خوشامدگویی به سردار پیمبری و شرکت کنندگان در مسابقه، به جایگاه و اهمیت ورزش اشاره و مطالبی را در این رابطه بیان کرد.

 

در ادامه سردار پیمبری در سخنانی هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد اتحاد و همدلی و هم افزایی در جهت تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح در استان بوشهر عنوان و تاکید نمود: نیروهای مسلح می توانند با همدلی و اتحاد به عنوان سدی محکم در برابر هرگونه تهدید داخلی و خارجی از آرمان های انقلاب اسلامی و مرزهای ایران حفاظت نمایند.

 

شایان ذکر است این مسابقه ترکیبی که شامل دو استقامت و شنا در آب های نیلگون خلیج فارس بود با حضور قابل تقدیر همه نیرو های مسلح در استان بوشهر انجام گرفت و در پایان منطقه دوم ندسا با کسب بهترین زمان مقام اول را تصاحب نمود و تیم های ناجا و ارتش جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب رتبه های دوم و سوم شدند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است