شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان: دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 16 بهمن 1397 ساعت 12:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه دشمن تحمل دیدن جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را ندارد، گفت: دشمن تاب و تحمل پیشرفت‌های ایران را ندارد و پیروزی در عرصه‌های مختلف برایش غیرقابل تحمل است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، در آئین تکریم و معارفه جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان با بیان اینکه دشمنان با توطئه ها و نیرنگ های خود می خواستند در برابر پیروزی انقلاب اسلامی بایستند،اظهار کرد: دشمنان می خواستند نگذارند مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب را بگیرند که به کوری چشم دشمنان چهل سالگی بلکه 400سالگی را نیز جشن خواهیم گرفت.

 

وی اضافه کرد:دشمن تاب و تحمل پیشرفت‌های ایران را ندارد و پیروزی در عرصه‌های مختلف برایش غیرقابل تحمل است و سبب شده تا دشمنی‌های خود را با ملت در پیش گیرد.

 

سالاری افزود: این انقلاب با توجه به احکام دینی شکل گرفته و امید داریم که این پرچم با دستان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)تحویل صاحب اصلی آن حضرت حجت (عج) برسد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ادامه داد: به لطف الهی موانع و مسیرها یکی پس از دیگری رفع گردید و دشمنان نتوانستند توطئه های خود را عملی کنند، دشمن تحمل پیروزی انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران را نداشت.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است