شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:دشمن تاب و تحمل دیدن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران را ندارد

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:دشمن تاب و تحمل دیدن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران را ندارد

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 10:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، گفت: دشمنان با توطئه ها و نیرنگ های خود می خواستند در برابر پیروزی انقلاب اسلامی بایستند، دشمن تاب و تحمل دیدن پیشرفت‌های ایران را ندارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، در آئین تکریم و معارفه جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، گفت: دشمنان با توطئه ها و نیرنگ های خود می خواستند در برابر پیروزی انقلاب اسلامی بایستند، می خواستند نگذارند مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب را بگیرند که به کوری چشم دشمنان نه که چهل سالگی بلکه 400سالگی را نیز جشن خواهیم گرفت.

 

وی، اضافه کرد:دشمن تاب و تحمل پیشرفت‌های ایران را ندارد و پیروزی در عرصه‌های مختلف برایش غیرقابل تحمل است و سبب شده تا دشمنی‌های خود را با ملت در پیش گیرد.

 

سالاری، افزود: این انقلاب با توجه به احکام دینی شکل گرفته و امید داریم که این پرچم با دست حضرت آقا تحویل صاحب آن حضرت حجت(عج) برسد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، ادامه داد: به لطف الهی موانع و مسیرها یکی پس از دیگری رفع گردید و دشمنان نتوانستند توطئه های خود را عملی کنند، دشمن تحمل پیروزی انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران را نداشت.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است