شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبا حضور دریادار تنگسیری صورت گرفت ؛ رونمایی از کتاب شهداء در منطقه سوم دریایی سپاه

با حضور دریادار تنگسیری صورت گرفت ؛ رونمایی از کتاب شهداء در منطقه سوم دریایی سپاه

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 01 اسفند 1397 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با حضور دریادار تنگسیری آیین رونمایی از کتاب نخل های سرافراز و سرافرازان ابدی در حسینه ثارالله منطقه سوم برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ با حضوردریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، سردار بادین فرمانده منطقه سوم ندسا و جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهداء و ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس، آیین رونمایی از کتاب نخل های سرافراز و سرافرازان ابدی در حسینه ثارالله منطقه سوم برگزار شد.

 

سردار بادین فرمانده منطقه سوم ندسا اولین سخنران آیین رونمایی، باگرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و پاسداشت ایام الله دهه فجر در جمع مدعوین اظهار داشت: امروز مشکل استکبار جهانی همین ایستادگی و امنیت است چرا که شهداء دوران دفاع مقدس با نثار جان خود و نسل سوم و چهارم با بصیرت خود در مقابل تمامی توطئه های دنیای شرق و غرب ایستادگی کردند.

 

وی سپس راه شهداء را ضامن امنیت و آسایش این انقلاب دانست و گفت: به حول قوه الهی این انقلاب به صاحب اصلی خود سپرده خواهد شد.

 

در ادامه دریادار پاسدار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: هرگونه تحریم و فشار اقتصادی هیچ گونه تاًثیری در مسیر ادامه راه شهداء ندارد. پس باید بدانیم رمز ماندگار انقلاب ارج نهادن به خون شهداء است.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: اعتقاد ما بر این است که باید به هر نحو مظاهر شهداء و راهی که آن ها رفتند به تصویر و قلم کشیده شود و با ساخت مستند در این زمینه باعث انتقال فرهنگ شهادت و ایثارگری شویم.

 

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور دریادار پاسدار تنگسیری و دریادار دوم پاسدار بادین و پدر شهید والا مقام یدالله قمری، آیین رونمایی و تقدیر از نویسندگان و گروه مولفان و ناشران کتاب نخل های سرافراز و سرافرازان ابدی برگزار گردید. 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است