شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: صندوق حمایت از اشتغال و ازدواج جوانان در هرمزگان راه اندازی می شود

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان: صندوق حمایت از اشتغال و ازدواج جوانان در هرمزگان راه اندازی می شود

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 08:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: صندوق حمایت از اشتغال و ازدواج جوانان و تامین معیشتی محرومان با کمک خیران پاسدار سپاهی و بسیجی در این استان راه اندازی می شود.


به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ اباذر سالاری فرمانده سپاه هرمزگان در نشست با پاسداران هرمزگان افزود: این صندوق به نام مبارک زهرای مرضیه (س) است که بنا است پاسداران در استان بخشی از حقوق خود را برای رفع موانع و مشکلات ازدواج و اشتغال جوانان و معیشت محرومان به این صندوق اختصاص دهند.

وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت بسیج و سپاه برای واگذاری بخشی از حقوق ماهیانه را تا سقف تمامی قشرها توسعه خواهیم داد و در نشست هایی که با برخی قشرهای بسیجی صورت گرفته امیدواریم این کار هرچه زودتر به سرانجام برسد.

فرمانده سپاه هرمزگان اظهارداشت: امروز سپاه پاسداران همیشه و در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و حتی کمک به معیشت مردم و اشتغال جوانان پیشتاز بوده و امیدواریم با نیت خیر و خداپسندانه ی پاسداران، ساز و برگ هایی که تدارک دیده شده هرچه سریع تر مقدمات اولیه کار عملیاتی شود.

سرهنگ سالاری در پایان با قدردانی از پاسداران بابت همکاری و پیشتازی در این اقدام خیرخواهانه تاکید کرد: در این مرحله نیز شما پاسداران در رفع نیازمندی های صندوق حمایتی از ازدواج کمک کننده بنای خیر باشید.

هفتم اسفند ماه برابر با ۲۰جمادی الثانی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) است.

انتهای پیام/2222

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است