شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبا حضور سردار تنگسیری برگزار شد؛ جشن ازدواج پاسداران و فرزندان بازنشستگان مراکز نیروی دریایی سپاه در شیراز

با حضور سردار تنگسیری برگزار شد؛ جشن ازدواج پاسداران و فرزندان بازنشستگان مراکز نیروی دریایی سپاه در شیراز

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 13:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جشن ازدواج پاسداران و فرزندان بازنشستگان مراکز ندسا در شیراز با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ در مراسم جشن ازدواج که با حضور تازه عروس و دامادهای پاسدار و فرزندان بازنشستگان مراکز ندسا در شیراز برگزار گردید دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده ندسا ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و روز مادر و همچنین تبریک ازدواج زوج های جوان، در سخنانی کوتاه از اهمیت تکریم پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت گفت و خطاب به فرزندان پاسدار اظهار داشت: جوانان باید برای داشتن سعادت دنیا و آخرت قدر پدر و مادران خود را بدانند تا همواره در زندگی خوشبخت باشند.

 

سردار تنگسیری در ادامه افزود: این عزیزانی که گرد سفیدی بر محاسن دارند سال های سال برای دفاع از ناموس این مرز و بوم سختی کشیدند و همواره در طول این سال ها همسران فداکارشان در کنار آن ها بوده اند.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر امروز ما در امنیت و آسایش زندگی می کنیم مرهون و مدیون پیشکسوتان به ظاهر بازنشسته هستیم و به همین خاطر باید دائماً قدر این عزیزان را بدانیم و به آن ها افتخار کنیم.

 

سردار تنگسیری خطاب به زوج های جوان حاضر در برنامه گفت: پدران شما کسانی بوده اند که همواره از این کشور دفاع کرده و در طول هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمنی تا بن دندان مسلح ایستادگی و مقاومت کرده اند و حتی وجبی از این خاک را به دشمن نداده اند و این قابل ستایش و تقدیر است. پس شما باید از اینکه در خانواده ای انقلابی و ایثارگر زندگی می کنید افتخار کنید.

 

 گفتنی است در پایان ، سردار تنگسیری با حضور در جمع پر شور مهمانان هدایایی را به همراه لوح سپاس تقدیم زوج های جوان کرد و همه زوج های جوان حاضر در برنامه را به مدت سه روز در هتل فانوس مشهد و پابوسی امام رئوف مهمان کرد. 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است